Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Doğduğu Köyde Olmak

Rüyada doğduğu köyde olduğunu görmek neye delalettir?

Rüyamda annemle doğduğum köyümüzde imişiz (yurt disinda yasamaktayiz), evimizin önünde yokus kumdan imis, annem kumun üzerine uzanmis mutlu bir sekilde bende hemen onun yaninda yokusa dogru yaslanmisim, sohbet ediyormusuz, derken annemin yaninda bir kertenkele varmis kücük sayilir 30-40 cm boylarind oturmus arkasinin üstüne kocaman siyah gözleri ile dikkatlice bana bakiyormus, ilk görünce sasiriyorum “bu da nereden geldi” diye annem ise hic umursamiyormus, bana hayvanin öyle dikkatlice bakmasi beni korkutuyor anneme de bir sey diyemiyorum, icimden kacmayi geciriyorum derken kertenkele annemin üzerinde gri renkte bir battaniye varmis onun altina giriyor, benim yanima gelmek icin o an cok korktum ve uyandim.

Ruhen cok üzgün ve endiseliyim hayatimin istedigim yönde gitmeyisi beni kahrediyor. Saygilarimla. 41, Kadın, Boşanmış, Çalışmıyor

Rüyada doğduğu köyde olmak neye çıkar?

Rüyada annenizi görmüş olmanız aslında sizin sahip olduğunuz öz değerler ve öz benliğin farkında olduğunuzu ve annenizden almış olduğunuz yüce değerleri daha da ileriye götürmekte olduğunuzu temsil etmektedir. Rüyada annenin mutlu, sağlıklı, güler yüzlü görülmesiu çok hayırlı bir rüya olup, hayatınızda mutlu gelişmelere yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda kişinin sahip olduğu güçlü insani değerlerin yansımasını temsil eder.

Rüyada kendinizi doğduğunuz köyde görmeniz şu anda yaşadığınız ortamdan çok bunalmış olduğunuzu, bir süre uzaklaşıp kafanızı dinlemeye ihtiyaç duyduğunuzu ifade etmektedir. Ancak rüyadaki evin önündeki yokuş halen aşmanız gereken bazı zorluklar ya da engeller bulunduğunuz anlatmaktadır.

Rüyada kertenkele görülmesi makbul sayılmaz ve  uyanık hayatta çevrenizde üzüntünün habercisi, gammaz, bir fitneci bir kimse olduğunu işaret eder, aynı zamanda bu kişiye karşı dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır. Kertenkelenin size bakması sizin bu kişiyi tanıdığınızı gösterirken, kertenkeleden kaçmak istemeniz durumun farkında olduğunuzu anlatmakta fakat annenin rüyadaki davranışları annenin bu kişiyle konuşmaya, görüşmeye devam ettiğini ve o kişinin gerçek yüzünü görmediğini temsil etmektedir.

“Rüyada Doğduğu Köyde Olmak” için bir yanıt

Rüyada koyde kaynananin evinde esini cocugunu kendini gormek, esinin annesiyle konusup barismasi ve karisinin kendini geri cekmesi ve karisina eltinin sarilmasi neye işaretttir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir