Rüyada Doğmadan Önce Adını Duymak

Rüyada doğmadan önce adını duymak nedir?

Ben doğmadan önce anneme rüyasında adım söylenmiş. Öncelikle şimdiden cevabınız için çok teşekkür ederim.Hiç uzatmadan direk olayı aktarayım ben size. 4 ekim 1987 yılında sabah 8 de dünyaya gelmişim. Adım Burak. Ben doğmadan 1 gece önce annem, rüyasında birini görüyor ve anneme “Bir oğlun olacak, adını Burak koy” diyor ve ertesi gün dünyaya ben geliyorum adım Burak koyuluyor.

Bunun anlamı nedir? Nedenini bilmiyorum ama mutlaka bir sebebi vardır gibi geliyor. Ve özellikle Burak isminin peygamberimizi Miraca çıkaran binek hayvanın adı olduğunu bilmemde merakımı arttırıyor. Bu konuda bilgilendirirseniz, gerçekten çok memnun olurum. Teşekkür ederim. iyi günler. Rüya unsurları : oğlu olacağını görmek, burak ismi

Rüyada doğmadan önce adını duymak tabiri

Rüyada görülen, duyulan isimler, duyulan ismin anlamıyla önemli hale gelirler ve annenizin duyduğu ve size verdiği isim ise kuranda adı geçen değerli bir isimdir. Bu olay sizin kaderiniz üzerinde çok etkili olacak ve bu değerli isme layık olmak için mücadele etmelisiniz. Annenize ne mutlu ki sizin gibi bir evlada sahip olmuş ve size ne mutlu ki böyle değerli bir anneye sahipsiniz. Burak isminin hikayesini ve anlamını detaylıca araştırdığınızda konunun önemini anlayacaksınız.

22 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir