Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada doğru söylemek

Rüyada doğru söylemek neye çıkar?

Bugün sevgilimin bir yalanını yakaladığım için ve güvensizlik oluştuğu için istihareye yattım, rüyamda bir uçak vardı, küçük ama tepesi açık, herkesi koltuklara oturtuyorlardı, daha sonra muavinler geldi ve “kemerleri bağlamayacağız uçma denemesi” yapıyoruz dediler ve bende yerimden kalktım, uçak havalandıktan sonra bir lastik gibi kumsala esnedim ve gökyüzüne geri çıktım, daha sonra iniş yaptık ve kumsal kenarında herkes oturuyordu, bende denizden geride o gün çekilen fotoğraflara bakıyordum, birden sevgilim, geldi elimi tuttu ve arkadaşlarımızın yanına gittik “hoş geldin” dediler. Yaşadıklarımı anlatınca inanmadılar “yemin ediyorum doğru söylüyorum” dedim.  Bir kız vardı arkadaşların yanına gitmeden önce haince sevgilimi süzdü, konuşmadım bende el ele arkadaşların yanına gittik denizle aramızda 40 santim kadar vardı, denize girmiş bir arkadaş karşımızda oturuyordu. Sonra tam gitmek üzereyken birden denizin içerisinde orta boyda timsah ve kuyruğunun çok uzun olduğunu gördüm, sevgilime “baksana” dedim, pek ilgilenmedi, elimi tuttu ve “hadi babamın yanına gidiyoruz” dedi. Bense babasıyla hiç tanışmadım ama aklım timsahta kaldı, deniz duru ve temizdi, insanlarda vardı içinde . Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada doğru söylemek yorumu

Birsen merhaba, gördüğün rüyada bir çok olay geçiyor ancak bu olaylar arasında bağ yok, hepsi birbirinden alakasız konulara işaret ediyor ama sevgilin konusu biraz öne çıkıyor. Bu durum sevgilinden kaynaklanan bazı sebeplerle kafanın karışık olduğuna delalet edebilir. Rüyanın en çok ilgi çeken kısmı gerçek hayatta yaşanması mümkün olmayan uçma olayından sonra bunu rüyanda arkadaşlarına anlattığında onların inanmamaları ve senin doğru söylediğine onları ikna çabandır.

Rüyada doğru söylemek hangi şart altında olursa olsun rüya sahibinin doğru söylemekten uzaklaşmama huyu olduğunu gösterir ve kişinin kendini güvende hissettiğine, sıcaklık ve sevgiye delalet eder. Rüyada doğru söyleyen birini görmek ise rüyayı gören kişinin ailesine aşırı bağımlı olduğunu ve aynı zamanda ailesinin onunla gurur duyduğunu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir