Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Doğum Günü Görmek

Rüyada doğum günü neye işaret eder?

İlk olarak bir sürü arkadaşım vardı yanımda, onlardan ayrılıyorum ve bugün benim doğum günümmüş, doğum günüm için kola, fanta, meyve suyu almak için onlardan ayrılıyorum, almaya giderken bir bakkala giriyorum, piknik tüpü üzerindeki sütü alıyorum, tüpün fiyatını soruyorum, “sütün parasını da daha sonra kaç litre geldiğine bakıp ödeyeceğim” dedim, bakkalda “tamam” dedi.

Oradan ayrıldım, çok samimi olduğum arkadaşımı cep telefonuyla aradım, dedim ki “benim doğum gününü organize et, Receplerin evinde olsun” dedim, arkadaşımda “tamam, söylerim” dedi, ben elimde telefon yürürken hava karardı, konuşmaya devam ediyorum, küçük bir otobüs köşeden döndü, eğik duran çatıya takıldı, havaya kalktı, salınım yaparken çok hızlı bir şekilde oradan geçen başka bir otobüse çarptı, çarptığı otobüs karşı caddeyi de geçti uçarak epey gitti, bir evin bahçesine girdi, ben arkadaşıma anlatıyorum kaza oldu derken, otobüse koşuyorum “ambulans çağırın” diyerek,

Sonra bir anda kendimi otobüsün içinde buluyorum, şoför kapıyı açmak için otobüsün durmasını bekliyor otobüsten iniyorum inerken arkaya bakıyorum herkes hafif yaralı, önemli bir yarası olan kimsede yok. Bu rüyayı yorumlar mısınız?

Rüyada doğum günü görmek neye yorulur?

Rüyada doğum günü görmek rüya sahibinin iç dünyasında kim olduğunu keşfettiğini ifade eder. Rüyanızın devamı ise sahip olduğunuz bu gelişme, aşama sonrasında hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacağını göstermektedir.

Rüyada kendi doğum gününü kutlamak, doğum günü kutlama partisi vermek rüya sahibi insanın yaşamında olayları daha farklı görmeye başladığı ve işlerin daha iyi gideceği bir döneme girişi temsil eder. Bir başkasının doğum gününü kutlamak veya onun kutlama partisine katılmak ise kişinin hayaline kavuşması yolundaki negatif bir durumun göstereceği dikkat sayesinde sona ereceğine ve sevdikleriyle bir arada güzel günlere erişeceğine delalet eder.

Rüyada doğum günü pastası görmek rüyayı gören kişinin isteklerine en iyi bir şekilde, kısa zamanda kavuşacağını simgelerken anı zamanda başkalarıyla hayatı paylaşmak durumunu temsil eder. Rüyada doğum günü partisi görmekdoğum gününü kutlamak, doğum günü kutladığını görmek yoksulluk döneminin kapanmasını ve eski kötü anıların unutulmasını, uzun süren sıkıntı veya yalnızlık duygusunun son bulmasını temsil eder.

Doğum günü hediyesi görmek paylaşmak, istek, dilek, anlamlarını simgeler. Doğum günü hediyesi almak kişinin dileklerinin olacağına ya da bir dileğinin gerçekleşmesi sürecine gireceğine işarettir.  Doğum günü hediyesi vermek hayata karşı istek ve tutumunuzu, pozitif gelişmeleri işaret eder.

“Rüyada Doğum Günü Görmek” için 5 yanıt

Rüyada ağrısı doğum yapmak
Rüyamda ağrısız sancısız bir kız bebek doğum yapıyorum ve es dediğimiz göbek kordonu bende kalıyor, şaşıyorum bu halde uyandım.
Bu rüyanın manası nedir?
23, Kadın, Boşanmış, Çalışmıyor, mutlu

kronik mutlu merhaba,
Rüyada kız bebek doğurduğunu görmek, kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer. Kız bebeği ağrısız doğurmak ise kolayca feraha ereceğini temsil etmektedir. Rüya göbek kordonu görmek ise anne ile bağ, duygusal bağlanma, bireysel eksiklik anlamlarını simgeler.

Rüyada sürpriz doğum günü kutlaması görmek
Merhabalar, anlamını bulamadığım bir rüya olduğu için sizden yardım rica ediyorum. Rüyamda eşim ve bir başka yakın kız arkadaşımız benim doğum günüm için sürpriz yapmışlar. Ben de şaşırıp, seviniyorum. Hatta yüksek sesle “evet benim doğum günüm” diye bağırıyorum. Pasta yerine 1 adet petit beurre bisküvi üstüne 4 adet mum koymuşlar ( yaşım 43) bisküvi üzerine de ‘iyi ki doğdun Ebru’ yazmışlar. Ben de biraz sinirlenip “benim adım Ebru değil” diyorum ve elimle Ebru yazısını dağıtıyorum. Sonra mumları üflüyorum. O anda stresli olarak uyandım. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada doğum günü görmek rüyayı gören insanın iç dünyasında kim olduğunu keşfettiğini ifade eder. Rüyada sürpriz görmek ise kişinin bazı bilinçsiz duygular ile karşı karşıya olduğunu gösterir. Bu iki unsur bir arada değerlenince duygularınızda bir değişime işaret olabilir. Ancak rüyada yaşananlar bu duygularınızdaki değişimin negatif yönde olduğuna işaret etmektedir. Lütfen bir durum değerlendirmesi yaparak sizi karamsarlığa iten duygu ve düşüncelerden uzaklaşın.

Rüyamda çocukluk arkadaşımın Doğum gününü kutlamaya gidiyordum kucağımda da abimin oğlu vardı bebek daha ve sürekli onu öpüyordum arkadaşım kapıyı açtığında elinde bi tepsi sütlaç vardı sonra onunda kız yeğeni geldi yanımıza onu da sevdik ama ben onların evine girmedim kapıdan kutlayıp döndüm onun evinde başka arkadaşları da olduğu için çekindim sanırım ve içlerinden biri Benimde arkadaşım olmasına rağmen benimle konuşmadan yanımdan geçip içeri girmişti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir