Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Doğum Günü Hediyesi

Rüyada doğum günü hediyesi neye delalet eder?

Öncelikle dün gece 2 tane rüya gördüğümü belirtmeliyim ki yaklaşık 1 yıldır rüya görmüyorum diyebilirim. İlk rüyam şöyleydi, benim doğum günüm 10 nisana denk geliyor ve rüyamda 10 nisan tarihi yanı dogum gunummuş. Sadece yaşlı bir kadın kutluyor, ondan başka hiç kimse doğum gunumu kutlamıyor. Kadın beni evine davet ediyor sanki tanıyormusum gibi o kadını, rüyamda tanıdıgım bir kadındı yani.

Evine gittiğimizde bana hediye olarak içi para dolu bir zarf veriyor ve lys ygs tarzı ders kitapları. Parayı sayıyorum 150 lira ve genelde 10 tl lıklerden olusuyor. Bir kaç küçük şeyde veriyor tabi ama ertesi gün olduğunda paralar ve ders kitapları kalıyor geriye. Aklıma takıldı rüyam, ben üniversiteyi yurt dışında okumayı dusunuyorum haliyle paraya ihtiyacım var.

2. rüyam ise soyleydi; Ben bir çocukla aramızda sözlenmiştim, 1 yıl oldu ayrıldık. Biz onların oturdugu yere tasınmak için sanırım yanı o memlekete tasınmak için gelmişiz, benim altımda da motor tarzı bir araç vardı. Annemgil onların evin önünde inmişti bense gitmedim onlara.

O çocuk beni bırakmıstı normalde, sevmiyor ama rüyamda her şeyden pişman olmus, nereye gidersem peşimden dolanıyor, ben kızsam da onu istemesem de arkamdan geliyordu. O kadar mahcuptu ki bana yaptıklarını unutup affetmek geliyordu içimden ama affetmiyor hatta daha fazla umursamamazlık yaptım. Rüyam böyle yorumlarsanız sevinirim. Saygılarımla.

Rüyada doğum günü hediyesi görmek neye yorulur?

Rüyada doğum günü görmek iç dünyasında rüya sahibinin kim olduğunu keşfettiğini ifade eder. Doğum günü hediyesi görmek paylaşmak, istek, dilek, anlamlarını simgeler. Doğum günü hediyesi almak Dileklerinizin olacağına ya da bir dileğinin gerçekleşmesi sürecine gireceğine işarettir. Doğum günü hediyesi vermek hayata karşı istek ve tutumunuzu, pozitif gelişmeleri işaret eder, bakınız rüyada doğum günü görmek rüya analizi.

Rüyada para görmek, para kazanmak, para bulmak, para almak, para vermek güven, öz değer, başarı ya da maddi değerleri temsil eder. Genellikle insanın gerçek yaşamında içinde bulunduğu ruh hali ile maddi konumu arasında bağları ifade eder ve para rüyaları dikkatle yorumlanmalıdır.

Rüyada eski sözlüyü görmek hayatta kimi şeylerden ders almak gerektiğini, kimi iç hesaplaşmalar yaşadığınızı simgeler.

“Rüyada Doğum Günü Hediyesi” için 4 yanıt

Merhabalar;
Ben eski kız arkadaşımın erkek kardeşini görüyorum ve eski kız arkadaşıma aldığım hediyeleri bana iade ediyor ama bir kırgınlık olmadan sevgiyle. Rüyamı yorumlamanız dileğiyle teşekkürler. 29, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Öteki Dünyalıya cevap,
Gördüğünüz rüyanın bir mesaj içerdiğini düşünmüyorum ancak bir yalnızlık duygusu, onu hatırlama ya da bir pişmanlık işareti olabilir.

Ben abime hediye almaya gidiyorum arkadaşım da benimle gelmek istiyor ve annesinden para istiyor anesi vermiyor ben bi tuafiyeye gidiyorum parfüm alcam ama kalmamış ve başka tuafiyeye giderken arkadaşımı aneside bizle arkadaşım annesine bağırır 10 tl değil 5 tl lazım ve ben uyanırım bu arada aynı gün içinde bi rüya daha gördüm ayırdığım daha doğrusu hiç kavusamadigim çocuk bana sarılıp boynundan öptü ve kokladı lutfen bunu yorumlayıp bana yardım edin kafam çok karışık

Benim doğum günümde arkadaşlarımın bana verdiği doğum günü hediyelerini açıyordum.İçinden ilginç kıyafetler çıkmıştı.Rüyamı yorumlarsanız sevinirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir