Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Doğum Günü Pastası Görmek

Rüyada doğum günü pastası görmek neye işaret eder?

Rüyamda ev halkıyla beraber odada oturuyoruz, ortanca kızıma doğum günü pastası almışım, onunla uğraşırken mutfağa doğru giderken birden her yer karanlık oluyor ve mutfağın kapısı kendiliğinden açılıyor, korkup bağırıyorum, olduğum yerde kalıyorum.

Sonra mutfağın kapısının açılmasıyla Azrail’in şeklini görüyorum, elinde uzun çapası var, yanımda yere yansımasını görüp “tövbe estefurallah” diye bağırıyorum, o anda bir el omzumdan tutuyor ve uyandım. 40, Kadın, Evli, Ev hanımı, korku ve huzur var

Rüyada doğum günü pastası görmek neye yorumlanır?

Rüyada doğum günü pastası görmek isteklerinize en iyi bir şekilde kavuşacağınızı simgeler. Aynı zamanda başkalarıyla hayatı paylaşmak durumunu temsil eder bakınız rüyada doğum günü görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada Azrail’i görmek, manevi bakımdan iç huzuru bulduğunuzu ifade ederken, mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Azrail görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Doğum Günü Pastası Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda, sevdigim erkek ve ailesi bizim evimizdelerdi, annesinin dogum gunuydu, mutfakta dogum gunu pastasi hazirlanirken, bende misafirlerin yanina gidip sevdigim erkegin annesinin elini opuyordun, o da beni opuyordu gulumseyerek, sonra mutfaga pastanin yanina gidiyordum, 3 mum vardi pastanin uzerinde, ve pembe bir Pastaydi.

Rüyada yaş günü pastası görmek
Ruyamda anneme dogum gunu pastası almak için göl içinden geçmem gerekiyordu, geçerken suyun içinde bir suru cesetler oldugunu gördüm, hatta bir tanesi kolunu kaldirmis elinde mezar tasi var ve suyun yuzune cikip batiyor.
Onu gorunce korkup gozlerimi kapatarak korka korka cikiyorum, pastaneye variyorum i sirada bir es geliyomus benim gozlerim ordada kapali adam elimden tutuyor, bir anlik neden tutuyosun elimden diyorum o arada bir piskopat adami bi suru kisiyi bu sebepten dolayı kurşunluyor donup bizi de kurşunluyor fakat biz olmuyoruz

Meltem merhaba,
Gördüğünüz rüya bazı gizli korkularınız olduğunu ve korkuların üzerine çevrenizdeki mutsuz, negatif düşüncelere sahip bazı kişilerin ağırlığı çökünce hayatınızda bir çok mutluluktan mahrum kaldığınızı göstermektedir.
Rüyanın sonunda ölmemeniz, sorunları aşacağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir