Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Doğum Günü Sürprizi Görmek

Rüyada doğum günü sürprizi görmek neye işarettir?

Merhaba, dün gece rüyamda aslında nefret ettiğim eski sevgilimi gördüm. Hiç aklımda yoktu uyurken. Zaten günlük hayatta da çok aklıma gelen biri değil. Aynı işi yaptığımızdan arada bir kalabalık toplantılarda karşılaşıyoruz onun dışında da görüşmüyoruz hiç.

Rüyama gelecek olursak, o bana kalabalık bir ortamda doğum günü sürprizi yapacakmış. Bunu öğrenip çok heyecanlanıyorum, üstümde aşırı bol ve paspal kıyafetler var. Koyu renkli. Bir üzerimi değiştireyim diyorum acele ettiriyor bana değiştiremiyorum. Sonra gidiyoruz beraber kalabalık bir kutlama, rengarenkti sanırım sürprizi çok net hatırlayamıyorum. Sarılıyorum, öpüyorum çok mutlu oluyorum. Sonra ikimizi birlikte sarmaş dolaş uzanırken görüyorum ama o kadar mutluyum ki size anlatamam. Sonra o kalkıp gidiyor sanırım. Rüya bu kadar.

Bu rüyayı resmen yaşadım diyebilirim. Rüya gibi değildi pek. Ben normalde rüyalarını hatırlayan biri değilim, astrolojiyle de yakından ilgiliyim. Gördüğüm rüyayı hatırlıyorsam mutlaka bir manası oluyor o yüzden gönderme gereği duydum. Bu onu hiç aklımda yokken ikinci görüşüm. Geçen sefer ise hamileydim ve çok mutsuzdum. O eşimdi sanırım. O ben ve abim arabayla bebeğe kıyafet almaya gidiyoruz ama benim yüzümden düşen bin parça, abim üzgün ve o aşırı mutluydu. Sanki öncesinde bir şeyler yaşanmış gibiydi. Tekrar belirtmek isterim ben bu adamdan cidden nefret ediyorum yani bilinçaltı değil. Lütfen bunu göz önünde bulundurun. 22, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyada doğum günü sürprizi görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanızın ana unsuru eski sevgilinizi görmüş olmanızdır ki bunun sizinde düşündüğünüz gibi bilinç altı yansıması olması söz konusu değil. Rüyadaki unsurlara ayrı ayrı bakılırsa farklı anlamlar çıkabilir ama verilmek istenen mesaj; şu anda birlikte olduğunuz ya da olacağınız sevgiliniz ile eski sevgiliniz ile ilişkinizde yaptığınız hataları tekrarlamamak gerektiğini anlatmaktadır. Detay bilgi olarak doğum günü kutlaması ve sürpriz incelenebilir;

Rüyada doğum günü görmek rüya sahibinin iç dünyasında kim olduğunu keşfetmiş olduğunu ifade eder, bakınız rüyada doğum günü görmek analizi.

Rüyada sürpriz görmek ise kişinin bazı bilinçsiz duygular ile karşı karşıya olduğunu gösterir. Bu iki unsur bir arada değerlenince duygularınızda bir değişime işaret olabilir.

“Rüyada Doğum Günü Sürprizi Görmek” için bir yanıt

Merhaba rüyamda doğum günümmüş ve ben doğum günü partisi yapıyormuşum. Yalnız doğum günüme sadece 3 tane üniversiteden arkadaşım geliyor ve onlar da benim çok samimi olmadığım kızlar. Biriyle arkadaşlığımız vardı ama diğer ikisinden hiç haz etmezdim tavır ve davranışlarından dolayı. Neyse evime geliyorlar ama aramın iyi olduğu kızla diğer ikisinin arasında problem varmış, bir türlü doğum günü kutlayamıyorum. Aramın iyi olan kız rüyamda çok temiz ve nurlu görünüyor ve bir kızı varmış evime onunla geliyor onunla oynuyorum. Diğer iki kız da benim evimde duş alıyorlar. Bir ara aynadan kendimi görüyorum, çok güzel görünüyorum, belime kadar saçlarım var. Neyse rüyanın sonunda haz etmediğim kızlardan biri bana hediye veriyor. Banyo süsü almış bana “çok güzel” diyorum “bunu çeyizime” koyacağım diyorum. Yanında birkaç bir şey daha veriyor ama açıkçası “değersiz şeyler” diyorum “herhalde parası yoktu sağdan soldan bulduğunu getirmiş”. Bir de gördüğüm için söylüyorum bana hediye veren kızı biriyle birlikte görüyorum, yanındaki erkeği de gördüm. Şimdiden teşekkürler. 27, Kadın, ilişkisi var, hostes.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir