Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Doğum Lekesi Görmek

Rüyada doğum lekesi görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda ilk önce hamile kaldığımı gördüm ama epey karnım büyümüştü. Sonra nasıl olduğunu anlamadım bebeğim olmuş bebeğimi gördüm ancak bebekte kocaman bir  doğum lekesi vardı ve kucağımda babasını arıyordum. Ben bekarım, ilişkim var ama ne olduğunu anlamadım, lütfen ne anlama geldiğini söyleyin.

Rüyada doğum izi görmek yorumu

Rüyada hamile kaldığını görmek önemsiz bazı konular ve küçük problemler ile gereksiz vakit harcamaktansa geleceğini daha çok ilgilendiren temel konularda odaklanmanın daha faydalı olacağını simgeler. Rüyada doğum yaptığını görmek hayırlara işarettir ve isteklerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada doğum lekesi görmek veya doğum izi görülmesi asla bir daha yapmamanız gereken bir şeyi hatırlatır. Rüyanızda bebeğinizin babasını aramanız ise gerçek hayatınızda bazı arayışlar içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

“Rüyada Doğum Lekesi Görmek” için 10 yanıt

rüyamda okuldaydım okul eteğimi giymiştim ve herkes bacağıma bakıyordu ve bana nedenini soruyordu bende doğum lekesi diyordum

Rüyamda doğum yapıyordum. Doğum sonrası kızım mı olduğumu soruyorum, yanımdakiler oğlum olduğunu söylüyor, yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler. 48, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Fadime selam, Rüyada bebek doğurduğunu görmek daima iyiye yorumlanır, bu rüya isteklerinin olması, menfaat, hakkınızda iyi olayları işaret eder. Alternatif olarak yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil eder. Hayatta yeni başlangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, düğün, nikah, konferans, iş toplantısı gibi vs bir toplantıya delalet eder. Bebeğin erkek olması söylemeleri ise bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgeler.

Merhabalar rüyamda bir mekanda bir arkadasimla oturuyorum fakat yanımızda da bir başka kız var ama tanimiyorum , gözleri gök mavisi saçları siyah, kızla pek konuşmuyoruz ama ben çekindigim için bakmıyorum gözlerine ama kaçamak bakışlar atıyorum, yanımda olan arkadaşım sanki aramızı yapmak istermis gibi laflar ediyor. Ama ne kız nede ben orali olmuyoruz ve kızın yanaklarından cilt lekesi gibi yara izleri vardı. Rüyami yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler. 29, Erkek, bekar, Mağaza müdürü.

Merhaba ben 9 aylık hamileyim.
Rüyamda da hamileyim ve doğum lekesi bir kaç damla kan görüyorum. Annemlere söylüyorum ve benim doğumumun geldiğini söylüyolar. Doktora gitmek için hazırlanıyodum öylece uyandım anlamına baktığımda sadece hamile bir kadının rüyasında kan görmesi düşüğe işarettir yazıyo. Açıklayabilir misiniz

Gül merhaba, hamilelik bir kadının yaşamında çok özel bir yere sahip önemli bir dönemdir ve anne adayı bu dönemde çok yoğun duygular yaşar. Bu duygu dalgalanmalarına paralel olarak hamileliğin değişik dönemlerinde farklı yoğunluklarda rüya görür. Lütfen hamilelik sayfasında Rüyada gebe olmak konusunda ilginç bilgiler bölümünü okuyun.
Siz rüyanızda doğum lekesi görüyorsunuz ki bu rüya sahibinin asla bir daha yapmaması gereken bir şeyi hatırlatır. Bana göre asla yapmamanız gereken şey bundan sonra hurafelere, saçma sapan yorumlara veya doğru olmayan bilgilere inanamamak olmalıdır. Allah’a sığının, ondan yardım isteyin, her şeyin gönlünüze göre olacağına inanın.

Rüyamda erkek arkadaşımla evlenip bir kız bebeğimiz olmuştu. Bebeğin sol yüzünün ve sol kolunda mor doğum lekesi vardı. Aynı bebek daha sonra dayımın oluyormuş. Benimdi basta ama sonra ama dayımla yengemin bebeği olmuştu rüyanın sonunda. Teşekkürler. 21 yas. Bekar. Ögrenci.

Merhaba ben 21 yasindayim, ailemden uzakta okuyorum, rüyamda kardeşimin sırtında insan iskeletinin resmi gibi bir dogum lekesi vardı. Hic konusmadan arkasını donup eve giriyordu. Lutfen yorumlar mısınız? Simdiden teşekkürler.

İyi gunler rüyamda okuldaydım ve öğretmenimle birlikte bir masada oturuyorduk, bacağında hiç kıl yoktu ve birden bire uzun uzun sapsarı renkte kıllar çıktı ve hocam bakarken kılların arasında bir surat makyaj yapmış bir yüz olduğunu gördük bu ne dedi bende doğum lekem dedim ve sonra bir başka arkadaşıma kendim gösterdim. Ama kıllar çıkmadan önce yoktu

Rüyamda sol omzumda kocaman güneşe benzer bi doğum lekesi vardı tüm omzumu kaplar bi şekilde sonra sırtımda harita yol yazı türünde doğum lekeleri çıkıyordu dövme gibi annemlere diyordum onlarda ne olur ne olmaz diye hocaya gösteriyorlardı hoca da bana sen seçilmiş kişisin kurtarıcı olarak geldin falan diyordu ben de şaşırmıştım çok tuhaf bi rüyaydı etkisinde kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir