Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Doğum Yapan Koyun Görmek

Rüyada doğum yapan koyun görmek neye çıkar?

29 yasindayim, bosandim ama esimle geri baristim, nikahimiz yapilmadi, barisali uc gun oldu, suan calismiyorum, kafam cok karisik ne yapmak istedigime karar veremiyorum, insanlara kizgin ve ofkeliyim, bunaliyorum bazen kendimi oldurmek bile istiyorum.

Ruyamda bir ahırdayım, bir koyun doğum yapmış sanki yavru yerde bir torbanin icindeydi, yanimda biri vardi. O torbaya benzeyen beyaz seyi yirtarak acti, ikiz bebek cikti, bebekler o kadar guzeldi ki birini kucagima aldim, digerini almak isterken koyunun esi sandigim bir sey saldirdi, diger bebegi yaraladi. Sonra ruyami bastan yasadim ama bu sefer inek dogum yapti ve yine torba icinde ikiz bebek cikti bu sefer ikisini de aldik.

Annem, yasli bir akrabamiz ve ben, uc bebegi aldik yola ciktik, yuksek tarihi bir yerdeydik, daglarin yukseklerinde ben yuksekten korktum, anneme “otobusle gidelim” dedim sanki bebekleri birilerinden kurtariyorduk, otobuse bindik bebekler kucagimizda, birini o yasli akrabamiz yuruyerek kurtarmisti, ikisi bizde idi. Ucumuzde ayni yere gidiyorduk. Ruyada en cok dikkatimi ceken bebeklerin guzelligi, torba gibi bir seyin icinden cikmalari ve inek ve koyunun insan yavrusu dogurmasi idi.

Rüyada doğum yapan koyun görmek tabiri

Özlem merhaba, rüyada ahır görmek genelde iyi mesajlar vermez, rüyada ahıra girmek veya ahırda olduğunu görmek rüya sahibinin sonu pişmanlıkla bitecek bir iş yapacağına rivayet edilir. Rüyada doğum yapan hayvan görmek genel olarak rüyayı gören kişinin yaşamında maddi açıdan hayırlara işaret etmekle birlikte asıl olan doğurduğu görülen hayvanın karakteristik özelliklerinde güçlü bir vurguya delalet eder. Rüyada bir hayvanın bebek doğurduğunu görmek rüya sahibi hakkında adeta mucizevi bir güzel gelişmeyi müjdeler, bakınız Rüyada hayvan görmek sayfası rüyada bir hayvanın doğurduğunu görmek neye çıkar? paragrafı.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya sonunda pişman olacağınız şeyi yapmadığınız ya da böyle bir karar vermediğiniz sürece hakkınızda çok güzel gelişmeler olacağını ifade etmektedir. Hele hele bebeklerin güzelliği bu anlamı iyice güçlendirmektedir çünkü rüyada güzel bebek görmek sahip olduğunuz güzel özelliklerinizle her zaman çevrenizin beğeni ve takdirini kazandığınızı ve huyunuzu değiştirmediğiniz sürece bunun böyle devam edeceğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir