Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada doğum yaptığını görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben evli değilim sözlüyüm, rüyamda kendi anne evimde, kendi yatağımda doğum yapıyormuşum, doğum yeri neresi bilmiyorum, kayın validem ve annem doğum olayı sırasında yanımda oluyormuş ve bir erkek çocuk dünyaya geliyor. İlk olarak çok küçük esmer, onu emziriyorum, sonra annemlere “çok bağırdım mı, ne dedim” gibisinden sorular sorular söylüyorum, “evet ama çok değil” dedi ama kayın valideme bir kaç kere kızarak tepki vermişim eski olaylarla ilgili.

Daha sonra ev çok kalabalık oluyor, sanki bebek de biraz daha büyümüş gibi, yüzünü net hatırlıyorum, herkes konuşturmaya çalışıyor, bende “anne” dedirtmeye çalışıyorum, oda annemin ismini söylüyor, bizim her zaman severek espri ile takıldığımız birinin ismini söylüyor, bende mutluluktan ağlıyorum, diğer odaya geçiyorum konuştu diye. Rüyanın bir yerinde isim koyma olayı oluyor, kayın validem bir isim söylüyor, ben kabul etmiyorum, “bizim karar verdiğimiz isim olacak” diyorum ama rüyada hatırlayamıyorum hangi isim olduğunu baya düşünüyorum. Deniz tarafından 04.03.2013 / 14:35 tarihinde gönderilmiş

Rüyada doğum yaptığını görmek yorumu

Deniz merhaba,

Ruyada doğum yapmak, kendinin veya bir başkasının rüyada doğum yaptığını görmek, bebek doğurduğunu görmek yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil eder. Hayatta yeni baslangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, dugun, nikah, konferans , iş toplantisi gibi vs bir toplantiya delalet eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada doğum görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada erkek bebek görmek iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir.

Rüyada emzirmek, bebek emzirmek, çocuk emzirmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

Rüyada konuşan bebek, bebeğin konuştuğunu görmek gerçekte bir bebeğiniz varsa bu rüya umutlarınızın bir yansımasıdır. Bebek sahibi değilseniz hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın demektir.

“Rüyada Doğum Yaptığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada doğum yapmak ne demektir
Ben 6 haftalık gebeyim ve rüyamda doğum yapıyorum, gerçekte mavi gözlü güzel bir kızım olsun istiyorum, rüyamda da kızım olmuştu ama istediğim gibi degildi gözleri, çok garip kırmızıya yakın kahverengi idi, boynu kısaydı omuzlarına bitişik gibi. Neyse emziriyorum çünkü “hemen emzir, sarılık riski azalır” diyorlar, “sezaryen olanın sütü hemen gelmez” diyorlar ama ben nasıl doğurdugumu bilmiyorum, birden kucağımda oluyor, “çocuk normal oldu” diyorlar, hiç acı çekmiyorum, hemen ayaklanıyorum, bu arada sütüm ilk koyu sarı akıyor “iyidir, hemen ver çocuğa” diyorlar, sonra pembeleşiyor “kanıyor galiba” diyorum. Bir akrabamın bebeğinin güzelliği ile kıyaslıyorum onu vs nedir bunun anlamı acaba?

Nisa merhaba,
Gerçek hayatta hamilelik bir kadın için çok özel bir dönemdir, anne adayı hamileliğin değişik dönemlerinde farklı yoğunluklarda duygu yoğunlukları yaşar ve bu durum rüyalarına da yansır. Lütfen rüyada hamile görme sayfasını inceleyin.
Rüyada kız bebek doğurmak, rüyasında kız bebek doğurduğunu görmek, kız doğurmak, kız bebek, kız çocuğu doğurduğunu görmek, kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir