Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Doğum Yaptırdığını Görmek

Rüyada doğum yaptırmak neye alamet eder?

Geçen akşam rüyamda eskiden çok samimi olduğum fakat şimdi görüşmediğim bir arkadaşıma doğum yaptırıyordum, doğumu yaptırdıktan bir kaç saat sonra uykuya dalıyorum, birden çocuğun ağlama sesiyle uyanıyorum, kalkıyorum, annesini uyandırıyorum ve annesi bana “hemen bu evden çık git, sana zarar vermek istemiyorum” diyor, fakat arkadaşımın gözleri bir tuhaf bakıyor, çok korkuyorum, gözlerini açıp bana dik dik bakıyor ve “hemen bu evden çık git, sana zarar vereceğim” diyor.

O esnada çocuğu boğacak gibi sıkıyor ve birden elinden düşürüyor, tekrardan tek eliyle çocuğu boğazından tutup kaldırıyor, “yapma öldüreceksin” diyorum, sürekli “bu evden çık git” diyor, evden çıkmak istiyorum fakat çıkamıyorum birden etraf kararıyor ve arkadaşımın sadece gözlerini görüyorum, tuhaf bakıyor ve o karanlıkta sadece ses duyuyorum “seni öldürüceğim” diyor birden dua etmeye başlıyorum sonra uyandım ve çok korktum uzun süre etkisinden çıkamadım bu ne demek bana yardımcı olursanız sevinirim. 24 yaşında bekar bayanım.

Rüyada doğum yaptırdığını görmek neye yorumlanır?

Rüyada doğum yaptırmak, başka birinin doğumuna yardım etmek, gerçek yaşamınızda birisini bir yatırım, yeni projeye başlama konusunda teşvik ettiğini, ona moral ve destek verdiğinizi simgeler. Detaylı bilgi için lütfen rüyada doğum görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sizin duygu ve düşünceleriniz, yardımsever yönünüzün karşınızdaki tarafından yanlış anlaşıldığını, belki de tersine anlaşıldığını göstermektedir.

“Rüyada Doğum Yaptırdığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada anneye doğum yaptırmak neye delalet eder?
Merhaba rüyamda annemi ben doğurtuyordum, annem bir erkek bebek doğuruyordu ve ben yardımcı oluyordum doğurmasına, bebek gözleri şasi olmuştu üzülüyordum ama doğumun her aşamasını gördüm. 27, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Selin merhaba.
Rüyada annenin doğum yaptığını görmek aile içinde büyük ihtimalle anneniz ile birlikte yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı simgeler. Bu rüya tüm ailenizi ilgilendiren bir konuda yeni bir başlangıcı veya çok yakın bir sürede gerçekleşecek bir nişan, düğün, nikah gibi bir sosyal toplantıyı işaret eder. Bu rüya aynı zamanda anneniz hakkında yeni bir işe başlamak, işinde terfi etmek gibi yeni bir gelişmeye de işaret edebilir. Doğumu sizin yaptırmanız ise gerçek hayatınızda annenizi yeni bir şeye ikna etmeye uğraştığınızı, bir yatırım, yeni projeye başlama konusunda teşvik ettiğini, ona moral ve destek verdiğinize delalet eder. Doğumun başarılı geçmesi bu işlemin başarıyla tamamlanacağını gösterir. Doğan bebeğin erkek olması sizin ve annenizin bozulmamış temiz bir ahlaka sahip olduğunuzu gösterirken aynı zamanda rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Bebeğin şaşı olması ise sizi bekleyen güzelliklere bir an önce kavuşmak için içinizdeki bazı huzursuzluk ve tedirginlikleri gidermek için hemen yapmanız gereken bir şeyler olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir