Rüyada Doğum Yaptırdığını Görmek

Rüyada doğum yaptırmak neye alamet eder?

Geçen akşam rüyamda eskiden çok samimi olduğum fakat şimdi görüşmediğim bir arkadaşıma doğum yaptırıyordum, doğumu yaptırdıktan bir kaç saat sonra uykuya dalıyorum, birden çocuğun ağlama sesiyle uyanıyorum, kalkıyorum, annesini uyandırıyorum ve annesi bana “hemen bu evden çık git, sana zarar vermek istemiyorum” diyor, fakat arkadaşımın gözleri bir tuhaf bakıyor, çok korkuyorum, gözlerini açıp bana dik dik bakıyor ve “hemen bu evden çık git, sana zarar vereceğim” diyor.

O esnada çocuğu boğacak gibi sıkıyor ve birden elinden düşürüyor, tekrardan tek eliyle çocuğu boğazından tutup kaldırıyor, “yapma öldüreceksin” diyorum, sürekli “bu evden çık git” diyor, evden çıkmak istiyorum fakat çıkamıyorum birden etraf kararıyor ve arkadaşımın sadece gözlerini görüyorum, tuhaf bakıyor ve o karanlıkta sadece ses duyuyorum “seni öldürüceğim” diyor birden dua etmeye başlıyorum sonra uyandım ve çok korktum uzun süre etkisinden çıkamadım bu ne demek bana yardımcı olursanız sevinirim. 24 yaşında bekar bayanım.

Rüyada doğum yaptırdığını görmek neye yorumlanır?

Rüyada doğum yaptırmak, başka birinin doğumuna yardım etmek, gerçek yaşamınızda birisini bir yatırım, yeni projeye başlama konusunda teşvik ettiğini, ona moral ve destek verdiğinizi simgeler. Detaylı bilgi için lütfen rüyada doğum görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sizin duygu ve düşünceleriniz, yardımsever yönünüzün karşınızdaki tarafından yanlış anlaşıldığını, belki de tersine anlaşıldığını göstermektedir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir