Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada doğuma gittiğini görmek

Rüyada doğuma gitmek neye delalet eder?

Rüyamda hamile imişim, doğuma gidiyorum. Bir arkadaşım var hemşire o geliyor yanıma. Çok kolay bir doğum yapıyorum. bir kızım oluyor. Inceliyorum sanki bir kulağının olduğu yerde şiştik var kulak boşluğu yok gibi. Eve geliyorum. Hiç bir hazırlığımız yok. bir anda büyük kızımın beşiğini buluyorum balkonda onu çıkarıyorum.(ki yıllar önce vermiştik onları) Sonra bebeği emziriyorum. O kadar güzel emiyor ki büyüyor biraz çok güzelleşiyor. Adını da Ayşe Nazlı koyuyorum. 38, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Rüyada doğuma gittiğini görmek yorumu

Rüyada hamile olduğunu görmek rüya sahibi kişinin gerçek hayatında kendine fazla yarar sağlamayacak önemsiz şeyler ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğini daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmasının daha faydalı olacağını belirtir.

Rüya doğum yaptığını görmek iyiye yorulan bir rüyadır ve isteklerinin olması, menfaat, hakkınızda iyi olayları işaret eder. Kız bebek doğurduğunu görmek kısmete, berekete, bolluğa işaret olup rüyasında bir kız doğurduğunu gören kimsenin sevinçli haber alacağına, sıkıntıda ise feraha ereceğine rivayet edilir. Bebeğin kulak boşluğunun yok gibi olduğunu görmeniz ise vereceğiniz karar veya başlayacağınız projede acaba yanlış mı yapıyorum diye korkularınız olduğunu belirtir. Hayatta her zorluğu aşmaya çalışıyorsunuz ve kendinizi manevi yönden geliştirmeye çalışıyorsunuz manası taşır.

Rüyada gördüğünüz ve kolay doğum yapmanıza yardım eden hemşire ise aslında sizin gerçek hayatta karşı karşıya olduğunuz büyük bir sorunu çözmek için başkalarının yardımına ihtiyacınız olacağını ve bu yardımı bir arkadaşınızdan alacağınızı gösterir. Rüyanızdaki beşik ise aile ve evlilik hayatında huzura, uzaktaki bir akrabanın gelmesine rivayet edilir. Rüyada bebek emzirdiğini görmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

Rüyada görülen veya bir bebeğe konulan isimler bazı durumlarda önemli mesajlar verebilmektedir. Lütfen Ayşe Nazlı adının veya anlamının sizin için bir şey ifade edip etmediğini araştırın.

“Rüyada doğuma gittiğini görmek” için 3 yanıt

2 gün önce rüyamda sevgilimden hamile oldugumu gördüm ve doguma gidiyordum ama dogurdugumu görmedim uyandım. Bugun ise sevgilim rüyasında beni 6 aylık hamile olarak görmüş. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler. 19, Kadın, Flört, Ögrenci.

Rüyamda hamile oldugumu gördüm ve karnım şişikti doguma gidecektim sanki ama ben hep karnıma bakıyodum şoktaydım oyle duruyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir