Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Doğumhane Görmek

Rüyada doğumhane görmek neye delalet eder?

Rüyada doğumhane görmekRüyamı iki parça halinde gördüm, ilk önce annem doğumhanede idi ve bir kız bebeği oldu kardeşimin ismini ben seçtim, adını Pelin koydum daha sonra tekrar rüya gördüm eve geldik kardeşimin adını unutmuştum, annem “kimliğine bak” dedi ve soyadı yanlış yazılmıştı, anneme söyledim “düzeltiriz” dedi, bende kardeşimi tek elimle tutup gezdirdim, üstüme koyup uyumaya çalıştım. Sonra birden kendimi basketbol antrenmanında buldum, birinin arkasından hepimiz koşuyorduk en arkada başlamama rağmen en öne geçtim, bir ara geriledim ama sonra tekrar en öne geçtim ve koştuk. 15, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada doğumhane görmek yorumu

Ebru selam, öncelikle söylemeliyim ki görmüş olduğun rüya kesinlikle anne hakkında hayırlı ve güzel yeni gelişmeleri veya başlangıçları temsil etmektedir. Çünkü hem annenin hamile olduğunu görmek hem de doğumhane görmek yeni başlangıç işaretidir.

Rüyada doğumhane görmek rüyayı gören kişinin kendisi veya ailesi için hayırlı bir yeni başlangıç arefesinde olduğunu işaret eder. Doğum yapmak için doğumhaneye girmek rüyayı gören kişinin hayatta sahip olmayı çok istediğini bir dileğinin gerçekleşeceğine yorulur. Rüyada doğumhaneye gitmek (doğum yapmak için değil, başka bir sebeple) rüyayı görenin sevdiği ve çok değer verdiği birisi hakkında güzel haberler almaya delalet eder. Bakınız isim koymak rüya tabiri sayfası.

Annenin doğum yapması onun yeni bir projeye imza atacağını, yeni bir başlangıç yapacağını temsil ederken bebeğin kız bebek olması ise bu başlangıçtan sonra annenin ( dolayısıyla ailenin ) bolluk, bereket, huzur ve mutluluk dolu günlere kavuşacağına rivayet edilir. Kardeşine ismini senin koyman senin akıllı, kültürlü ve çevresi tarafından bu özelliklerin ile takdir edilen biri olduğunu temsil ederken sonradan koyduğun ismi unutman ise senin bu özelliklerin yeteri kadar farkında olmadığını ya da bir sebeple bir kafa karışıklığı yaşadığını anlatmaktadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatın zor rekabet şartları karşısında eğer ister ve gayret gösterirsen daima başarılı olacağını, büyük başarılara imza atacağını göstermektedir.

“Rüyada Doğumhane Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kız arkadaşım hamile idi ama ben aileler bilmiyor diye korkuyordum, sonra hastahaneye gittik ve erkenden doğum yaptı, 3 tane doğurdu, hepsi ölü doğdu, birinin kafası yoktu, birinin ayakları falan hepsi eksik doğmuştu. Sonra suçu hemşireye kaldı, erkenden doğum yaptırdı diye doktor da “erken kontrole gelseydiniz ben sizi 6 ay hastahanede tutardım” dedi ve rüya burada bitti, yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir