Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Doğurmak

Rüyada Doğurmak Neye Çıkar?

Rüyamda karanlık loş bir ortam, neresi olduğunu bilmiyorum, etrafımda birileri var ve rüyada ben onları tanıyormuşum ama aslında tanımadığım insanlar. Yere uzanıyorum bir elbise giymişim, hiç acı sancı bile çekmeden bir erkek bebek doğuruyorum ve bu bebek benim akrabam. O bebeği yeni doğurmuş olduğum halde bebeğin şuan ki halini görüyorum, iki yaşında yani yürüyor geziyor ortalıkta. Tabi hala etraf loş, her yer garip oyuncaklar dolu, biz oyun oynuyoruz, o sözde tanıdığım kişiler var yanımda, annem var “yeni doğum yaptım kanamam” var diyorum çünkü bir akıntı hissediyorum o an.

Daha sonra bebeği eve götürüyoruz oyuncaklarını o loş yerde unutmuşum ve babama dayım daha gelmemiştir hadi gidip alalım diyorum, dayımların eviymiş orası biz küsüz dayımlarla. Bebeği arkaya koyuyorum, öne oturuyorum, üzerim yazlık giyinmiş ama ayağıma siyah bot giyiyorum, ayaklarım çıplak. Babam şoför koltuğunda otururken “bu ne” diyor, bir bakıyorum ayaklarım acayip terlemiş, ince bir çizgi halinde aralıksız akıyor botun içine. Elimi gösteriyorum, o da terli ama ayağım kadar değil ve “bak bu hep oluyor bana” diyorum ki gerçekten de öyle, hep olan bir şeydir. Yine oraya gidiyoruz etrafı geziyoruz oyuncakları siyah deri minik bir çantaya koyduruyorum yanımdaki kişiye. Bu bebeğimin çantası diyorum etrafı gezmeye devam ediyorum. Ve bekar bir insanım düzenli bir ilişkim var yorumlar mısınız?

Doğurduğu Bebeğin Yürüdüğünü Görmek Yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğun rüyanın ana teması bebek doğurmuş olmandır. Ortamın loş olması, bebeğin aslında tanıdığın biri olması ve bebeğin yürümesi rüyanın anlamını detaylandıran bilgilerdir.

Rüyada doğum yapmak sayfasında anlatıldığı gibi doğum yaptığını görmek iyi rüyalar arasındadır ve bu rüya kişinin isteklerinin olması, menfaat, hakkınızda iyi olayları işaret eder. Karanlık loş ışıklı yer aslında yaşamındaki bazı belirsizliklerin sizi fazlasıyla meşgul ettiğini ifade ederken öte yandan da bu durumun yaşamındaki bazı gizli korku ve endişelerle bir araya geldiğinde sizi iyice sıkıntıya soktuğunu anlatmakta, bu durumdan çıkmayı başardığınızda aydınlık bir geleceğin sizi beklediğini ifade etmektedir (bebeğin hemen yürümeye başlaması). Rüyanın devamında gelişen terlemek gibi olaylar da benzer anlamlar taşımakta ve kişinin gerçek yaşamında stresli, korkulu veya sinirli bir ruh hali içinde olduğunu ve bu durumdan çıktığında her şeyin yoluna gireceğini ifade etmektedir.

“Rüyada Doğurmak” için bir yanıt

Rüyada erken doğum yapmak
Ruyamda erken doğum yaptığımı gördüm, çocuğumun erkek olduğunu ama doktorun yaşayacağını söyleyeceğini gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir