Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dökmek

Rüyada dökmek neye işaret eder?

Merhaba. Rüyamda gerçek hayatta bana çok borcu olan bir insanı gördüm. Benim banyomda beni yıkıyordu, başıma tas tas ılık su döküyordu. Çok şefkatle başımı yıkıyordu fakat köpük görmedim. Sonra da kendisi içi su dolu büyük bir leğene girip oturuyordu. Bu neye işaret olabilir? Teşekkürler. Kadın, sakin ve biraz hüzünlü.

Rüyada bir şey dökmek yorumu

Rüyada bir şeyi döktüğünü görmek  dökülen malzemenin rüyadaki karakteristik anlamının rüya sahibini dökmenin türüne göre ( isteyerek dökmek – olumlu, istemeden dökmek – olumsuz) etkileyeceğine delalet eder. Yani rüyada bilerek ve isteyerek bir yere su dökmek rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine işaret ederken, istemeden veya bilmeden su sökmek ise bir aksiliği simgeler.

Tüm bunlara karşılık genel anlamda rüyada dökmek, bir şeyi döktüğünü görmek rüyayı gören kişinin potansiyelinin boşa gittiğini, yetenek ve becerilerini tam olarak değerlendiremediğini ifade eder.

Rüyada alacaklı olduğun insanı görmek rüyayı gören insanın gerçek hayatında bazı finansal kaygılar taşıdığını ve bütçesini denk getirememek endişesi yaşadığını gösterir. Bakınız rüyada alacak rüya tabiri sayfası. Sonuç olarak gördüğün rüya mali durumunuza çok dikkat etmeniz gerektiğine ve iyi görünen bazı şeylerin sizi yanıltmasına izin vermemek gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir