Kategoriler
Sayılar

Rüyada Doksan Altı Görmek

Rüyada doksan altı neye delalet eder?

Rüyamda okuldan 96 kişi dağ kampına gitmişiz, rüyada kamptayız elimde bıçak sanki bir kurdun geleceğini biliyorum, onun gelmesini bekliyorum. Derken siyah renkli, arka tarafında hafiften kahverengilik olan, ne yetişkin ne yavru ikisinin arasında bir kurt iki metre ötede beliriyor ama hiç tehlikeli görünmüyor, önemli olan kurt olması. Kamptan bir abiye “öldüreyim mi”diye soruyorum, o abi “öldür” diyor. Bıçağı kurdun göğüs boşluğuna yavaşça saplıyorum ama bıçak oradan kalbine giriyor. Sonra elime sıcak bir kan akıyor, bir pis koku geliyor, sonrada kurdun kafasını koparıp dağa atıyorum.

Rüyada doksan altı görmek yorumu

Atakan selam, gördüğün rüya büyük bir kin, öfke, nefret, şiddet içeriyor ve gerçek hayatta seni bu hallere düşüren sebepleri inceleyip bir çare bulman gerekiyor. Aksi halde kendine ve çevrene zarar verebilirsin. Rüyada kamp yapmak veya kamp yaptığını görmek rahatlamaya ve uzun bir tatile ihtiyacınız olduğunu gösterir, doğal yaşama ve doğaya olan özleminizi ifade eder. Rüyada doksan altı sayısı saflık temsil ederken 96 sayısı aynı zamanda hayatınızdaki cinsel arzularınızın ve zamparalık hayallerinizin hep düşüncede kaldığını, eyleme dönüştüremediğini gösterir.

Rüyada kurt görmek güçlü bir hayatta kalma içgüdüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur simgeler. Rüyada kurt öldürmek ya da bir kurdu öldürdüğünü görmek ihaneti simgeler. Güncel dünyanızda kimi sırlarınızın ortaya çıkacağını ve bunun çok güvendiğinizi biri tarafından yapılmasının sizi çok üzeceğini haber verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir