Kategoriler
Sayılar

Rüyada Doksan Beş Görmek

Rüyada doksan beş neye delalet eder?

Rüyamda evimizde bir odada bir kutuda yumurtalardan civciv çıkarmaya uğraşıyorduk. Babam bir karton kutunun içine lamba yakmış, yumurtalar sıcakta bekliyordu, saydım doksan beş yumurta vardı. O sırada bir civciv yumurtadan çıkmaya çalışıyordu, bende çıkmasına yardım ediyordum ama çıkamıyordu, yumurtanın zarı kanatlarına takılmıştı,  tam ölecekti bir şeyle yumurtanın zarını kesip civcivi çıkarttım, bu ne anlama geliyor? Cinsiyet :kız, Medeni durumu:bekar, Yaş:18

Rüyada doksan beş görmek yorumu

Sema merhaba. Rüyada yumurta görmek iyiye tabir edilir. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir, yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir, ayrıca evliliği de işaret eder. Bu konuda rüyada yumurta görmek sayfası ilginizi çekebilir. Yumurtaların sayısının 95 olması dikkat ifadesidir. Çünkü rüyada doksan beş sayısı sağlıklı yaşam konusunda dikkatsizlik ettiğinizi gösterir. 95 görmek böyle devam ederseniz nahoş ya da rahatsız edici durumlarla karşılaşacağınızı simgeler.

Rüyada yumurtadan civciv çıktığını görmek çok hayırlı bir rüya olup ve rüyayı gören kişinin yaşamında bolluk, bereket, zenginlik, refah dolu olan yeni bir dönemin başladığını temsil eder, bakınız rüyada civciv görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir