Kategoriler
Sayılar

Rüyada Doksan Dokuz Görmek

Rüyada doksan dokuz neye delalet eder?

Rüyamda 7 yıl önce vefat eden babaannemi gördüm, rüyamda diriydi, bizim evde kalıyordu. Rüyamda evde ders çalışıyorum, içeriden annem “Nurten buraya gel, babaannenin tespihi koptu, taneleri toplamamıza yardım et” diyor. Derse ara verip salona geçiyorum ve tespihin yeşil tanelerini topluyoruz.

Babaannem “taneler eksik, daha toplayın” diyor. ben taneleri yayıyorum tam olarak 99 tane, babaanneme “bunlar tamam, eksik yok, bak saydım 99 tane” diyorum ama babaannem hala eksik olduğuna ısrar ediyor. Bunu nasıl yormalıyım?

Rüyada doksan dokuz görmek tabiri

Rüyada ölen babaanneyi diri görmek genel olarak ona duyulan özlemi, aile sıcaklığı hasretini, kendini güvende hissetme ihtiyacını ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu gösterir. Rüyada tespih görmek iyi bir haber almak, bu haberin sonrasında mutlu olmak olarak yorumlanır. Tesbih kopması veya tanelerinin dağılması haber anlamına gelir fakat üzüleceğin bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada yeşil tespih görmek rüya sahibine huzur verecek bir haberin yolda olduğunu gösterir, bakınız rüyada tespih görmek sayfası.

Rüyada doksan dokuz sayısı görmek rüyayı gören kişinin duygusal zorlukların bazılarının yakında üstesinden geleceğini ifade ederken , rüyada 99 görülmesi aynı zamanda rüya sahibinin manevi açıdan güçleneceğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir