Kategoriler
Sayılar

Rüyada Doksan Dört Görmek

Rüyada doksan dört neye delalet eder?

Sayın admin; sizin sitenizi beğenerek takip ediyorum. Rüyamda dış tarafı beyaz olan mağara gibi bir yerde idim. Yanımda iki kişi daha vardı. Biri melek idi sanirim. Yüzlerini bilmiyorum. Bir konu hakkinda pazarlık yapıyordum. 100 sayısı konuşmada geçti. Sonra 94 sayısında karar verildi. 94 sayısı benim ölüm yaşımmış. Bunu anlayınca üzüldüm ve korktum.

Başımı öne eğilip çaresiz kaldım. Mahsun oldum. Bizim evimizin karşındaki apartmanda dün 41 yaşında genç bir insan kalp krizinden vefat etti ona uzulduk. Ben de akşam bunlar aklımda uyudum bununda bir ilgisi olabilir mi? Ruh halim; korkmuş ve endişeli Tasvirinizi bekliyorum. Saygılarımla.

Rüyada doksan dört görmek tabiri

Gül merhaba, rüyada mağara görmek rüyayı gören kişinin hayatı boyunca ona destek veren, sırtını dayayabileceği güvenilir insanların olduğuna işaret eder. Mağaranın dışının beyaz olması bu anlamı olumlu yönde daha da güçlendirmektedir. Rüyada melek görmek iyilik, saflık, koruma, kutsallık, rahatlık ve teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifadesi olabilir. Rüyada pazarlık yapmak rüya sahibinin bazı şeyleri başarmak için çok güç bir proje veya ilişki içine girmesi gerektiğini, bundan endişe etmeye gerek olmadığını ifade eder.

Rüyada 100 sayısı bir geçiş sembolüdür, bir dönemin kapanarak diğer bir yenisini açıldığına alamettir. Bu rüyanın derin analizi ise gören kişinin hayatında bebeklik – çocukluk – gençlik ya da bir projeye başlamak – gerçekleştirmek – sonucunu almak gibi bir şeyin üçüncü aşamasını ifade eder.  Rüyada 94, doksan dört sayısı görmek bağlılık konusunda yeteri kadar güven vermediğinizi işaret eder. Çevreniz tarafından sürekli bir yerden bir yere, bir şeyden bir şeye atlama eğiliminiz olduğuna inanıldığını ifade eder.

Sonuç olarak 94 sayısı sizin ölüm yaşınızı değil tam tersine hayatta daha başarılı, daha mutlu olmak için daha kararlı olmanız gerektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada Doksan Dört Görmek” için bir yanıt

Sağolun sayın admin, Yorumunuz çok isabetli, beni rahatlattiniz. Çok sağ olun. Hayırlı bayramlar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir