Kategoriler
Sayılar

Rüyada Doksan Görmek

Rüyada doksan görmek neye çıkar?

Merhaba admin, ben rüyamda bir apartmanda erkek arkadaşımla evlilik hakkında tartışıyoruz ve oradan ayrılıp asansöre biniyorum ve 90. kata iniyorum,sonra bir kadın gelip 99. kata basıyor beraber çıkıyoruz. Ben tekrar 90. kata tam basarken yanıma ilkte kız olan indiğimizde erken olan bir çocuk geliyor, bir arabaya biniyoruz ve bir yerde duruyoruz.

Adam toplam 12 tl istiyor ama yanımızda o kadar bozuk para yok, bende çok az var ben 1.5 tl veriyorum çoğunu çocuk veriyor ama yetmiyor, çocuk diğerini sonra vereceğini söyluyor ve adam gidiyor. Öncelikle bu rakamlar ne demek oluyor ve bozuk para görmek ve vermek ama hepsini değil bir buçuğunu vermek ne anlama geliyor?

Rüyada doksan görmek tabiri

Gülşen selam, gördüğün rüya gerçek hayatta bazı iç çatışmalar yaşadığını ve bu çatışmaların temelinde maddi unsurların olduğunu ve bunların kafanı fazlasıyla meşgul ettiğini anlatmaktadır. Rüyanın baskın unsuru 90 sayıdır çünkü rüya çoğunlukla doksanıncı kat etrafında gerçekleşiyor

Rüyada 90, doksan sayısı görmek aklın simgesidir. Daha duyarlı ve başkalarına karşı daha anlayışlı olmanız, davranmanız gerektiğini gösterir. Bu rüya geçmişten ders almanız ve içe dönük kişiliğinizden biran önce çıkmanız gerektiğini işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir