Kategoriler
Sayılar

Rüyada Doksan İki Görmek

Rüyada doksan iki görmek neye yorulur?

Ben dün bir rüya gördüm ve canım bu rüyaya bayağı sıkıldı, bir yorum da bulamadım, bana yardımcı olup, yorumlar mısınız? Rüyamda bacağımda bir yara çıktı bir doktora gittim, doktor muayene edip bazı ilaç verip bana “doksan iki gün sonra kontrole gel, sakın geç kalma” dedi.

Rüyada verdiği ilaçları kullanıyorum ama bacağım iyileşmiyor, daha kötü oluyor. Doksan iki gün olunda tekrar o doktora gidiyorum. Doktor beni uyutup iki bacağımı dizlerimden kesmiş, iki tane yeni protez bacak takmış. Rüyada bundan o kadar korkuyorum ki birden bire neye uğradığımı şaşırıyorum tam hayatım mahvoldu diye ağlamaya başladım. O sırada birden bire uyandım ki bu bir rüyaymış çok sevindim ancak rüyada bile olsa böyle bir şeyi yaşamak canımı sıktı, bir anlamda çıkaramadım, nasıl yorumlanır onu da bilmiyorum.

Rüyada doksan iki sayısını görmek tabiri

Mahir selam, rüyalarda önemli olan onu iyi hatırlamak ve mesajı doğru anlamaktır. Rüyada yara görmek genelde helal para kazanmak, yaşam mücadelesi ve zengin olmak için çekilen meşakkati simgeler. Rüyada 92, doksan iki sayısı görmek beceriklilik temsil eder. Bu rüya aynı zamanda uyanık yaşamınızda kimi durumlarda düşüncelerinizi gizlemek gerektiğini, yalnız kalarak durum değerlendirmesi yapmanın yararlı olabileceğini simgeleyebilir.

Rüyada bacağının kesilmesi reel yaşamda bazı gelişmeler sonucu tamamen yeni bir hayat felsefesine sahip olacağınızı anlatmakta, bazı alışkanlıklarını terk edeceğini ve düşüncelerinde büyük değişimler olacağını ve kendine tamamen yeni bir yol çizeceğini göstermektedir.

Rüyada takılan protez bacaklar ise yapmak istediğin ve yapacağın yeni işleri ifade etmektedir. Hayatındaki değişikler çevrenizdeki insanları değiştirmek ve maddi anlamda ferahlama, yeni bir çevrede yaşamayı size haber vermektedir.

“Rüyada Doksan İki Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir