Kategoriler
Sayılar

Rüyada Doksan Üç Görmek

Rüyada doksan üç görmek neye çıkar?

Rüyamda yeni bir okula gittiğimi gördüm, bu okul dik bir yokuş olan sokağın sonundaydı. Sokakta geniş merdivenler vardı ve merdivenleri saydın tam 93 basamak vardı, rüyada içimde “eski okulum ne güzeldi, dümdüz okula giderdim, şimdi burada her güm doksan üç basamak çıkacağım” diyordum. Bu nasıl yorumlanır?

Rüyada doksan üç görmek tabiri

Seda merhaba, rüyada yeni bir okula gittiğini görmek rüyayı gören kişinin kendini geliştirmek için karşısına yeni imkanlar, beklenmeyen güzel fırsatlar çıkacağına delalet eder. Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder. Rüyada merdiven çıkmak güzel bir iş yapıp, daha fazla itibar, ün ve yüksek makama ulaşmak olarak yorumlanır. Merdiven çıktığını görmek enerji ve canlılık işaret eder. Bu rüya alternatif olarak daha başarılı olmak için kabuğundan çıkmak ve daha sosyal olmanız gerektiğini ifade edebilir.

Rüyada 93, doksan üç sayısı görmek hayatınızda yolunda gitmeyen kimi şeyleri değiştirmek için beklenmedik bir potansiyel ortaya çıkacağını ve dönüşüm, yenileme ile huzura kavuşacağınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir