Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Doktora Gitmek

Rüyada doktora gitmek neye delalet eder?

Rüyamda doktora gittim. Doktora gidiyorum ve ona hakaret ediyorum, bana tokat atıyor, kaçıyorum, koşuyorum, yüksekten atlıyorum, annem “atlama” diye bağırıyor. Bu acayip rüyanın anlamı nedir? imdiden teşekkürler. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada doktora gitmek tabiri

Bu kısacık rüya, çok derin anlamlar taşımakta, kimi önemli mesajlar vermektedir. Rüyada doktora gitmek, doktora gittiğini görmek uyanık hayatınızda sağlıkla ilgili bir kaygınız olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada doktor görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada hakaret etmek, hakaret edilmek, hakaret eden birini görmek çevrenizde cahil veya kötü niyetli birileri olduğunu, ona / onlara ödün vermek durumunda olduğunuzu ifade eder. Rüyada tokatlanmak, Birinin size tokat attığını görmek birisinin size derin öfke veya bastırılmış öfke beslediğini gösterir.

Rüyada kaçmak geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Koşarak kaçmak, koşarak kaçtığını görmek, aklını kullanarak bütün sorunların üstesinden gelmek, hepsine çözüm bulmak olarak yorumlanır.

Rüyada bir yerden atlamak, bir şeyden atlamak, atladığını görmek hedeflerinize ulaşmak, engelleri aşmak için risk almanız gerektiğini ifade eder. Eğer atlama işlemi başarıyla tamamlanırsa aldığınız / alacağınız riskler sonucu hedefe ulaşacağınızı gösterir. Atlama başarısız olursa belirsizlik korkusu yaşadığınızı ifade eder.

“Rüyada Doktora Gitmek” için bir yanıt

1 yıllık ilişkim 20 gün önce bitti, rüyamda onu gördüm. Annem, babam ve ben anneannemi doktora götürdük, sekreter kapıyı açtı “randevu yarın diye biliyordu” doktor yok, aradı “geliyor” dedi, salona beklemeye aldı, sigara içmek için mutfaklarına geçtim ki eski sevgilim (oda doktor) içeride oturuyor, onu görünce “neyse gidiyorum” dedim, masumca baktı “gitme kal” dedi, kalıp sigaramı yaktım, o arada o mutfak bizim evimiz gibi oldu, çocukları girip bizimle kısa sohbetler edip çıkıyorlardı, küçük kızı geldi kucağıma oturdu beni sevip öpüp kokluyordu bende onu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir