Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dokunmak

Rüyada bir şeye dokunmak neye işarettir?

Merhaba. Rüyamda eşim ve çocuklarımla birlikte farklı bir evde oturuyorduk. Eşim bir kaç taşa dokundu ve taşlar hareket etti, evin içinde gizli bir oda bulduk. Oda çok eski ve tozluydu ama çok sağlam eski bir yapıydı odayı incelemeye başladım, kurcalarken altından böcekleri fark ettim ve toplamaya başladım. Böcekler altın olmasına rağmen çok sert değildiler ve sayı olarak fazlaydılar. Sonra eşime “burayı da temizler savaş durumunda sığınak olarak kullanırız” dedim ve uyandım. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada dokunduğunu görmek yorumu

Hakan selam, görmüş olduğun rüyanın ana temaları eşini görmek ve onun bir taşa dokunarak o taşı hareket ettirmesidir. Diğer tali unsurlarda anlamı güçlendirici etki yapmaktadır. Rüyada eşini görmek temel olarak onunla karşılıklı konuşup halledilmesi gereken bazı konular olduğuna rivayet edilir. Eşinin taşa dokunması ve taşı hareket ettirmesi ise eşinin bu mesele hakkında konuya hakim olduğunu ve senin şu anda bilmediğin eşinin gizli bir yönü ya da gücü sayesinde bu meseleyi halledeceğinizi anlatmaktadır. Rüyada bir şeye dokunmak ya da  birine dokunduğunu görmek dokunulan şey ya da kişi ile birlikte açıklanmakla birlikte genel anlamda durumun kontrol altında olduğunu gösterir.

Rüyadaki böcekler ise basit sorunları büyütmemek veya bir sorunu küçükken çözmek gerektiğine işaret etmektedir. Eşine söylediğin cümle ise gelecek ile ilgili bazı kaygıların olduğunu ancak zamanında tedbir almakla bu kaygıların seni rahatsız etmeyeceğine yorumlanır.

“Rüyada Dokunmak” için bir yanıt

iyi günler dilerim.
Rüyamda, otobüsteyim. yanımda bir kadın oturuyor ve omuzuma mı bilemiyorum dokunuyor bana ve ben rahatsız oluyorum. Kızı da yan koltugumuzda oturmakta gülümseyerek. Kalkıyorum gidip diyorumki; “Anneniz bana dokunuyor. Hasta mı? Bir özrü mü var? Çünkü ben dokunulmaktan rahatsız oluyorum.” Dönüp baktığımda anlıyorumki özürlü imiş. Tabii kendi içimde bir mahcupluk hissediyorum kız da “Anneciim” diyerek elini yüzünü falan öpüyor. ben , daha fazlasını yapamayacağım için :) elimi, kadının omuzuna atmışım. Sonrasında da uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir