Kategoriler
Sayılar

Rüyada Dokuz Görmek

Rüyada dokuz görmek neye delalet eder?

Rüyada dokuz görmekÖncelikle merhaba, Dün gece gördüğüm bir rüya; öncesini hatırlamıyorum ama arkadaşlarımla bir arabada geziyorduk, arabayı arkadaşım sürüyordu, arabanın direksiyonun ortasında kocaman bir dokuz rakamı yazılı idi ve ön koltuğun orada koyu kahverengi bir köpek vardı, daha sonra bir kafede oturuyorduk ama bizden başka kimse yoktu.

Ben köpeği sevmek için elimi uzatıyorum kafasına doğru, köpek kolumu ısırıyor ama acısını gerçekte hissetmiş gibiydim daha sonra elimi kurtarıyorum, bileğime patisinin alt kısmıyla vurur gibi koyuyor koluma orada da patisinin izi çıkıyor. Temizliyorum temizliyorum pati izi gitmiyordu. Gerçekten çok korkunç bir rüyaydı benim için. Yorumlarınızı merakla bekliyorum. İyi günler. asli, 18, Bekar, Öğrenci, rüyadan uyandığımda korku ve endişe içindeydim çünkü rüyada köpeğin ısırdığını hissettim.

Rüyada dokuz görmek yorumu

Aslı selam, rüyada başkasının sürdüğü araba ile gezmeniz hayatınızda pasif roller üstlendiğinizi, başkalarının kararlarıyla hareket ettiğini gösterir.

Rüyada dokuz sayısı tamamlama ve üretkenlik, yeniden doğuş, ilham ve reformasyon işaret eder. 9 rakamı görmek aynı zamanda dünyayı geliştirmek için çalıştığınızı gösterir.

Rüyada köpek ısırması, bir köpeğin ısırdığını görmek, bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir.

“Rüyada Dokuz Görmek” için 6 yanıt

Merhaba ben gece ruyamda yurttaki odamdan ciktim ev normal guzellikteydi. Kapidan ciktim sonra tekrar eve girmek istedigimde dairemin kapisinin ustunde 9 sayisi vardi. Bir hisimla kapiyi actim. Ev harabe izbe bir yere donusmus. Duvarlar yikikti. Borular gozukuyordu. Evin icinde tanidigim birisi vardi;gulumsuyordu ama korkutucuydu gulumsemesi. Zaten karabasan geldi onunla beraber. Zar zor kendime geldim. Uyandim. Neye isaret bunlar acaba?

Rüyada televizyon görmek görüntü, fikir, düşünce, izleme anlamlarını simgelerken aynı zamanda, zihninizi ve akan düşüncelerinizi temsil eder. 126. kanalı açmak konusunda 126 sayısının sizin için bir anlamı olup olmadığını düşünmeniz gereklidir.

Merhaba ruyada nisanlandigimi gordum nişan yüzüğüme baktığımda nişanlımın imi değil Muhammed 9 Cem yazılıydı anlamı ne acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir