Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada dolabın üzerinde göz görmek

Rüyada dolabın üzerinde göz görmek neye çıkar?

Bir dolap vardı eski tahta kahverengi üstünde böyle kırmızı gözler vardı, Kırmızı göz etrafına sarı bir ışık saçıyor sonra kelimeler beynime doluyordu “biri seni izleyecek, seni hep izleyecek” diye. Sonra korka korka dolabı açıyordum, içine değişik göz motifleri kazınmış altında da değişik bir alfabe ile yazılmış Arapça mı başka bir şey mi bilmiyorum çok vardı, sonra rüyamda gözümü kapatıp odaklanıyorum yine göz görüp korkuyordum.

Rüyada dolabın üzerinde göz görmek yorumu

Rüyada dolabın üzerinde göz görmekİlayda selam, rüyalarınızı ısrarla rüya gönder sayfasından göndermenizi istiyoruz ki bunda amacımız hakkınızda bilgi vermeniz. Örneğin bu rüyada yaşın çok önemi var, içinde bulunduğun ruh hali çok önemli. Benzer bir şekilde yakın zamanda bir korku filmi izlediysen onun bile önemi ve etkisi vardır.

Rüyada dolap görülmesi bir sırra işaret eder. Bu sizin sakladığınız bir sırrın yada sizin hakkınızda başkasında saklanan bir sırrın ortaya çıkmaya başladığına işaret eder. Rüyada dolap açmak sakladığınız bir sırrın artık sizi rahatsız etmeye başladığını ve açıklamanın zamanı geldiğini gösterir. Rüyada dolap kapağını açtığını görmek alternatif olarak sizi ilgilendiren ve bir başkasında saklı olan bir sırrı öğrenmeye de işaret edebilir.

Rüyada kırmızı göz görmek genellikle korku, kabus, karabasan, cin, şeytan, yaratık, varlık, uzaylı rüyalarında görülmekle birlikte asıl anlamı enerji, canlılık ve seni seviyorum ifadesidir. Karşınızdaki kişinin size derin bir sevgi beslediğini simgeler.

“Rüyada dolabın üzerinde göz görmek” için bir yanıt

Rüyamda ananemlerin evinin önündeyim, kahverengi kırmızı gözlü kızgın bir at bana doğru geliyordu ve ben o yanıma gelince başına dokunuyorum, sakinleşiyor ve gözleri kahverengine dönüyor, sonra koşarak yanımdan uzaklaşıyor. 18, Kadın, Bekâr , Öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir