Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Dolapta Akrep Görmek

Rüyada dolapta akrep ne demektir?

Rüyamda bir sarı akrep gördüm, dolapta dolaşıyordu. Dedem bana “sakın kimseye söyleme, korkmasınlar” dedi, sonra akrep ip gibi elime dolandı, ardından dedem dolanan akrebi çıkardı kurtuldum. Bu ne manaya gelir.

Rüyada dolabın içinde akrep görmek tabiri

Emre selam, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda, dürüst olmayan, hilebaz insanlardan uzak durmanız gerektiğini, aksi halde aldatılabileceğini simgelerken, oldukça büyük bir tehlike geçirip bir yakınınız sayesinde bu tehlikeyi zararsız atlatacağını ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada akrep görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dolapta Akrep Görmek” için 2 yanıt

Rüyada evde akrep görmek neyi işaret eder
Rüyamda evde akrep gördüm. Rüyamda yakın bir aile dostumuzun evinin mutfağında 2 adet akrep gördüm, 1 tanesi siyah ve büyüktü, diğeri ise sarı ve küçüktü. Sonrada evin sahibi aile dostumuza durumu evin içine bulunduğumuz sırada anlattım ve oda bana gülerek “bir şey olmaz” dedi. Çok merak ediyorum Rüyamı en kısa sürede yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.
Kimden: King of The road
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: evde akrep görmek

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda 2 kişiye karşı daha dikkatli olmanız gerektiğini işaret etmektedir. Çünkü evde akrep görmek, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılmaya işarettir. Bakınız akrep rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir