Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada doldurmak

Rüyada tüfek doldurmak neye çıkar?

Rüyamda çatının kenarında gece vakti uyumaya çalışırken elimde tüfek vardı, bahçede bir ses duydum ve tüfeğe mermi doldurdum, tüfekler havaya 3 kere ateş ettim, ateşi duyan kaynanam çatıya gelip “ne oldu” diye seslendi, yanıma gelmeye çalışırken çatının kenarında ayağı kayıp dengesini tutmaya çalışırken tam düşeceği anda elimi uzatıp onu kurtardım, yanıma çektim. Acaba ne anlama geldiğini bana der misiniz? ben çok tırstım, lütfen yorumlayın.

Rüyada bir şeyi doldurduğunu görmek yorumu

Gül selam, rüyada çatı görmek, bir evin veya bir binanın çatısını görmek bütünlüğü ve yaşamınızın temel özelliklerini ifade eder.

Rüyada bir şeyi doldurmak veya doldurduğunu görmek yaşam enerjinizde bir yenilenme, canlanma işaretidir. Rüyada bir kaba su veya başka bir içecek doldurmak özel yaşamınızda mutlu, sevinçli, güzel bir döneme işaret eder. Rüyada benzin, mazot, akaryakıt doldurduğunu görmek iş yaşamında güzel gelişmelere işaret eder.

Tüfekle ateş etmeniz sevdiğiniz insanlarla tartışma yaşayacağınıza veya kötü haber alacağınıza işaret eder. Kaynananı görmeniz onunla bir sıkıntı yaşayıp sonra olayı tatlıya bağlamaya delalet ederken kaynananın düşmek üzere iken onu kurtarmanız ise bu tartışmaları gayretlerinizle tatlıya bağlayacağına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir