Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Doldurulmuş Hayvan Görmek

Rüyada doldurulmuş hayvan görmek neye çıkar?

Rüyamda savaş çıkmış ve düşman askerleri bizleri bavulların içine koyup bir yere götürmüşler. Askerler bavulla bizi bir yere götürüp yere atıyorlar ve bavulun kapağını açıp çıkmamıza izin veriyorlar. Geldiğimiz yer yarı karanlık, pis, rutubet kokan bir bodrum katı gibi büyük bir yer. Önce gözlerim karanlığa alışana kadar bir şey göremedim, sonra en yakın bir kaç arkadaşımın daha bavullardan çıkarıldıklarını gördüm. Askerler bir demir kapıyı üzerimize kilitleyip gittiler. Askerler çıkınca hemen koşarak arkadaşlarımla sarıldık, “bize ne olacak şimdi” diye ağlamaya başladık.

Biraz kendimize gelince odayı incelemeye başladık, oda çok az ışık aldığı için önce etrafı göremedik, sonra bir duvara yaklaştık, duvar boydan boya geyik, aslan, kaplan, kurt, kedi, köpek gibi hayvan kafası ile doluydu, bir arkadaşım “bunlar doldurulmuş hayvan kafaları, genellikle avcılar bunu yapar” dedi. Ben iyice korkmuştum, o sırada doldurulmuş kafalardan biri üzerime düştü ve çığlık attım. Meğer sadece rüyamda değil gerçek uykumda da çığlık atmışım, annem geldi “kızım ne oluyor, kabus mu görüyordun?” dedi. Lütfen rüyamı yorumlayın, çok korktum.

Rüyada doldurulmuş hayvan görmek ne demektir?

Aysun merhaba, günlük yaşamda karşılaşılan olaylar kişilerin rüyalarını da direkt olarak etkiler. Şu anda ülkemizin etrafında yaşanan savaş, asker, çatışma, ölüm gibi olaylar maalesef insanlarımızın da rüyalarını bu yönde etkilemektedir. Lütfen ilk önce rüyada savaş görmek sayfasını inceleyin. Rüyada düşman askerleri görmek rüyayı gören kişinin yaşamında onun daha iyiye gitmesine, yaşam kalitesinin artmasına, ilerlemesine engel olan bazı rakipleri veya onu çekemeyen düşmanları olduğuna alamet eder. Rüyada bavul görmek rüyayı gören insanın uyanık hayatında bir hayal kırıklığı yaşayacağı yola çıkmasına ya da bir işe başlamasına tabir edilir.

Rüyada doldurulmuş hayvan görmek bir olgunlaşmamış tutum içinde olduğunu temsil eder. Kişinin günlük sorumlulukları veya sorunlarından kaçmak için çalıştığını ifade edebilir. Alternatif olarak rüya sahibinin dinlenme ihtiyacı içinde olduğunuzu gösterebilir. Eğer zihinsel ve bedensel olarak kendinizi yorgun hissediyorsanız bu rüyanızın temelin bunlar olabilir. Rüyada hayvan doldurmak veya bir hayvanı doldurduğunu görmek güvenlik, sevgi, konfor, destek ve koşulsuz ya da sorgusuz aşk konusunda sıkıntılarınız olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir