Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Dolma Görmek

Rüyada dolma görmek neye işaret eder?

Rüyamda yemek yapıyorum biber ve patlıcan dolması imiş , yanımda annem var, tencerenin kapağı açık, birden dolmalardan su fışkırmaya başlıyor, tavana kadar hatta tavana değiyor, annem ve ben telaşlanıyoruz, sonra çatalla delikler açmaya çalışıyorum falan , ama bayağı fıskiye gibi fışkırdı.
Bu ne demektir? yorumunuz için şimdiden teşekkürler. Elif.

Rüyada dolma görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dolma görmek bir araya gelmeyi, bir arada olmayı, grup davranışlarının analiz edilmesi gerektiğini simgeler. Rüyada dolma yapmak, değişik yiyecek maddelerini bir araya getirerek dolma pişirmek, dolma yaptığını, dolma pişirdiğini görmek farklı parçaları ve karakteri oluşturan yönlerinizi ifade eder. Hayatınızın çeşitli yönleri bir araya gelerek sizin dünyanızı oluşturuyor.

Rüyada dolma yemek, dolma yediğini görmek hedeflere ulaşmak ve zorluklarla mücadele etmek için yaşam yolunuzu seçtiğinizi ve bu yolda ilerlemeniz gerektiğini temsil eder.

Burada kast edilen şey, yaprak dolması, patlıcan dolması, biber dolması, kabak dolması, lahana dolması gibi yiyecek çeşitleridir.

“Rüyada Dolma Görmek” için 5 yanıt

Merhaba, dün gece rüyamda yemyeşil çimenlik bir yolda yürürken yol boyunca dizilmiş sofra vardi, yemekte etli kabak dolması ve çorba( tam hatırlamıyorum ama domates çorbasına benziyordu) kıvamlı, ben yemekten yedim, o sıra yoldan siyah içi görünmeyen lux bir araç geçiyordu, yavaş yavaş bana bakar gibi bir his. Yürümeye devam ederken tanımadığım orta boylu esmek yakışıklı bir adamla karşılaştım hafif gülümsüyordu, yürümeye devam ettim, aracın gittiği yolda benim yürüdüğüm yol üzerinde mezarlık vardı.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Sevgiler. Figen
40, Kadın, Evli, Ev hanımı, beklentili ve umutlu

Rüyada çimenli bir yolda ilerlemeniz hayatınızı güzelleştirmek ve zenginleştirmek için çaba gösterdiğinizi işaret ederken yol boyunca kurulmuş yemek sofrası sizin ananelerine bağlı, güçlü aile bağlarına sahip yönünüz olduğunu ve bu özelliğiniz ile her zaman mutlu olmayı başaracağınızı temsil eder. Rüyada çorba görmek, sağlık, sıhhat, iyileşme, şifa bulma anlamlarını taşır.
Lüks otomobil görmeniz hedeflerinize giden yolda bir hata yaptığınızı / yapacağınızı, bir süre sonra bu hatayı fark edip, geçen zamana yanacak, pişman olacaksınız anlamını taşır.
Rüyanızın en önemli ibret alınacak bölümü ise son kısmı olup, ister yürüyerek gidin ister lüks araba ile tüm yolların sonunun mezar – mezarlık olduğunu anlatması, bunu bilip buna göre hareket etmek gerektiğini akıldan çıkarmamanın şart olduğunu göstermektedir.

Rüyamda görümcem hayır için yemek verecekmiş 3 çeşit yemek yapmış koca tencere patlıcan dolması pilavı hatırlıyorum yemekleri dağıtıyoruz yarısında tencereyi alip başka yere dağıtmaya götürüyorum ben dolma tenceresini aliyorum

Gördüğünüz rüya hayırlı ve uğurlu gelişmeler yaratacak bir ortaklığa veya bir işbirliğine işaret etmektedir. Rüyadaki unsurlar ve olaylara bakılırsa bunun aile içinde bir araya gelme, iş birliği ve dayanışma şeklinde olacağı söylenebilir.

Rüyamda ayağında beyaz topuklu ayakkabi ile yengem yürüyordu sonrada kendimde topuklu ayakkabı gördüm, sonra kalabalık bir düğündeyim düğünde ne çalgı var ne de bir şey sonrada toprak üzerinde bir sürü biber dolması görüyorum, sonra karşıdan dayım geliyor bir ara sanki kendi düğünüm zannediyorum, sonra ayrıldığım kişiyi kapkaranlık bir yerde görüyorum, bana yardım et diyorum, sonra otobüsün içindeyim, kaptan bana çerez veriyor, sonra bir yere iniyorum, kerpiçten evler, sela okunuyor.sonra bir koyun beliriyor önümde koyunun başı yok içini açıyorum içinden eski eşim çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir