Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Dolma Kalem Görmek

Rüyada dolma kalem görmek neye delalet eder?

Merhaba ben 29 yaşındayım, babamı kaybedeli 2 ay oldu, kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Bu akşamda enteresan bir rüya gördüm, rüyamda rahmetli babamı görüyorum, onunla hep konuşuyorum ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Babam rüyamda tekrar ölmüş ve ölüsünün yanında bir dolma kalem görüyorum “herhalde babamdan düştü, alıp onu bir yadigar olarak saklayayım” diyerek dolam kalemi alıyorum. Daha sonra gördüğüm ikinci rüyada ölünün saçını kesip ekmek yapmak adetten imiş, bende babamın saçlarından ekmek yapıyorum ama ben yemiyorum, abim yiyor, birde gelinimiz hamile gerçek hayatta, rüyamda bebeğin bir gözünün kan içinde doğacağını öğreniyoruz, bu rüyaları peş peşe gördüm, acaba yorumlar mısınız? yardım eder misiniz? lütfen, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada dolma kalem görmek yorumu

Öncelikle sevgili babanıza Yüce Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum, acınız çok büyük. Sevdiği kişileri kaybeden kişiler onları sık sık rüyalarında görürler, bu acı ve hasretin yansıması olup bu rüyalar yorumlanmazlar. Çünkü mesaj vermezler, kaybetmenin acınıza henüz alışamadığının işaretidir. Zamanla rüyalar azalır ve anlamlı olmaya başlar.

Rüyada dolma kalem görmek rüyayı gören kişinin bir resmi daire ile olan bir işinin onu artık sıkmaya başladığını, bir an önce halletmek istediğini ifade eder. Rüyada bir dolma kalemle yazı yazdığını görmek rüya sahibi kişinin sürüncemede olan ve uzun zamandır kendisini rahatsız eden bir sorunu kökünden çözmeye karar verdiğini ve bunun için çalışmaya başladığını simgelerken yazıyı tamamlarsa bu işin yakında neticeleneceğine, yazıyı yarım bırakırsa işin biraz daha uzayacağını gösterir. Mürekkepli kalem yorumu da aynıdır.

Diğer rüyanızda ilk bakışta çok ürkütücü ancak onunda bir anlam taşıdığını düşünmüyorum, sizim gerçek hayatınızda aşırı derecede üzgün ve negatif duygu taşıdığınızı gösterir diyorum. Ayrıca ölmüş babayı rüyada görmek sayfasını okumanızı rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir