Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dolmuş Görmek

Rüyada dolmuş neye işarettir?

Ben rüyamda bir dolmuş ile bir yere gidiyordum ve her yer aydınlıktı, deniz parlıyor, dağlar, yeşillikler ve güneş çok güzeldi, gideceğim yerden vazgeçip dolmuştan indim, sonra yürümeye başladım.

Derken kendimi anneannemin evinde buldum, sevdiğim insan yerde oturuyordu, gidip yanına oturdum ve sarıldık birbirimize, daha sonra yanağımı çok içten öptü. Sonra aşağı indik, arabaya binecekken vedalaşmak için sarılmak istedim, tam sarıldım ve beni itti. Sonra arabanın içinde birden oda oluyor ve hava gerçekten karanlık ve kasvet doluyor. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Kimden: ezgi
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün ve umutlu
Anahtar kelimeler: dolmuşta gitmek, dolmuştan inmek, yürüyüş yapmak, sevdiğini görmek

Rüyada dolmuş görmek nasıl yorumlanır?

Ezgi merhaba, Gördüğün rüya, güncel hayatında çok büyük bir kafa karışıklığı içinde olduğunu simgelerken, olayların akışına müdahale edemediğini, adeta kendini bıraktığını ve kontrolsüz gidişte kimi zamanlar seni şaşırtan ya da üzen durumlarla karşılaştığını ifade etmektedir.

Rüyada dolmuş görmek yaşamdaki zorluklar ve bunlara karşı sahip olduğunuz desteklerin muhasebesini doğru yapmak gerektiğine yorulur. Hırs, mücadele ve rekabetçi yapıyı iyi değerlendirmek gerektiğini işaret eder.

Rüyada dolmuşa binmek işle ilgili seyahate çıkacağınıza işaret eder. Rüyada dolmuşa bindiğini görmek alternatif olarak çok istenen bir şey hakkında Allah’a el açıp, ondan yardım istediğine işaret ederken, temiz kalple ona dua edip, yapması gereken sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada dolmuş kullanmak rüyayı gören insanın çok mert bir insan olduğuna işaret eder. Rüyasında dolmuşçu olduğunu gören elleri kanda da olsa her zaman sözünü tutar, onu tamamlar, ettiği sözün ve attığı adımın her an arkasında durur, gururu ve onurundan hiç bir zaman ödün vermez şeklinde rivayet edilir.

Rüyada dolmuştan inmek hayatta bir dönemin bittiğini yenisini başladığını ifade ederken bu yeni dönemde rüya sahibi kişinin başkaları ile paylaşması gereken bazı şeyler olduğunu temsil eder. Bu bir miras paylaşımı, malını paylaşmak, sorumlukluk paylaşılması ya da sırtındaki yükü paylaşmak şeklinde olabilir.

Rüyada dolmuş kazası ya da kaza yapmış dolmuş görmek, olumsuz düşünceler taşıdığınıza yorumlanır. Rüya sahibi kişinin kendine ve ailesine fayda getirmeyecek bazı düşüncelere sahip olduğuna işaret eder ve onun günü birlik olarak yaşamayı tercih ettiğine rivayet ederken aynı zamanda hayata karşı istek duymadığını, yaşamdan zevk almadığını ve yaptığı şeylerin kendini mutlu etmediğine işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dolmuş Görmek” için 4 yanıt

Rüyada dolmuşa binmek
Sevgilimin amcası ile bir dolmuşa biniyoruz, dolmuşta süratle bir yere gidiyoruz, arabanın içinde kahkakalar atıyoruz, bu ne anlama gelir?

Rüyanız, neşeli geçecek bir yolculuğa işaret etmektedir. Bu yolculuğun iş hakkında olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyamda İstanbul Fatih’teydim bir dolmuşta. Dolmuşa Rauf (eski sevgilim) biniyordu. O beni fark etmemişti, fakat ben onu izliyordum. sanki inerken görüyordu beni. sırtında çanta vardı. sonra bir ara sokakta gördüm kendimi bir arabanın içindeydim..araba eski klasik bir arabaydı ve bana aitti..arabanın içinde alim bir zat vardı yaşlıydı ama çok yaşlı değildi..aynı alim dolmuşta da yanımdaydı….camdan dışarı bakıyordum… rauf yürüyordu sırtında yine çanta beyaz tişört vardı üzerinde…durgun bir hali vardı dışarı bakıyordu..bense ona büyük bir aşkla sevgiyle bakıyordum..iki defa dönüp baktı..anlamsız bir yabancı bir ifade vardı..sonra biran durgunlaştı,hüzünlendi…ban baktı..sevgiyle baktı..bende ona baktım..içime bir umut doğdu,sevindim…yüzüme yansıttım..anlayınca tekrar o eski haline döndü ve camdan dışarıya bakmaya başladı..sonra arabada gittik..
Kimden:gülistan
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:32
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: araba,çanta,yolculuk,eski sevgili
Şu anki ruh haliniz: üzgün

Gülistan selam,
Gördüğün rüya tam anlamıyla bir eski sevgiliyi görme rüyası olup, bu konuda geniş bilgiyi eski sevgili sayfasında bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir