Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dolmuşa Bindiğini Görmek

Rüyada dolmuşa bindiğini görmek neye işaret eder?

28 yaşında çalışan bir bayanım. Gece vakti, sadece içimdeki şüpheyi gidermek için bir yeri görmek istiyorum. İçimdeki şüphe sadece evinin gerçek olup olmadığı. Büyük bir grup site önündeyim. Bir ev arıyorum sevdiğimin evi sanırım. Bulamıyorum. Sitenin Adını hatırlamıyorum. Kapısı açık bir siteden içeri girmiyorum. Kapı numarasını hatırlamıyorum diye. Geri dönmek istiyorum. Dolmuş, otobüs veya taksi bir taşıt için ana caddeye varıyorum ara sokaklardan sora sora yolu buluyorum.

Dolmuşa biniyorum. Dolmuşçuya bozuk para veriyorum. Biraz fazla vermişim fazlalığı geri veriyor. Şakayla karışık tüm parayı geri veriyor. Cüzdanıma koyuyorum geri kalan parayı. Eldivenlerim şapkam var. Hepsini çantama sıkıştırıyorum. Yolda çok yavaş ilerliyoruz. Sonra evine uğruyor dolmuşçu. oyalanıyor.

Mobilyaların olduğu bir fuar alanında ya da mobilya mağazalarının bulunduğu ışıklı bir alandayız. halılar mobilyalar var burada dolmuş sürücüsü iniyor geziyor. Be ise telaşlanıyorum eve dönmem lazım diye. Korkuyorum eve nasıl gireceğim nasıl açıklayacağım diye korku içinde uyandım.

Rüyada dolmuşa binmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya; gerçek yaşamınızda yaşadığınız / yaşamakta olduğunuz kimi olaylar karşısında bir iç muhasebe, iç hesaplaşma içinde olduğunuzu ve kimi soruların cevabını halen aramakta olduğunuzu simgelemektedir. Gerçek yaşamınızda kafanızın çok karışık, zihninizin çok bulanık olduğunu, cevabını bulamadığınız sorular karşısında daha fazla karamsarlığa, kararsızlığa kapılmakta olduğunuzu işaret ediyor.

Rüyada dolmuşa binmek işle ilgili seyahate çıkacağınıza işaret eder. Rüyada dolmuşa bindiğini görmek alternatif olarak çok istenen bir şey hakkında Allah’a el açıp, ondan yardım istediğine işaret ederken, temiz kalple ona dua edip, yapması gereken sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Dolmuşa Bindiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada dolmuştan inen adamlar görmek
Selamlar, ben rüyamda dolmuş arkasından inen bir çok adam gördüm, adamlardan birinin boynunun orası kan gibiydi, başını tutuyordu, ben onları inerken gördüm. Yorumlarsanız teşekkür ederim

Seher merhaba,
Gördüğünüz rüya, çevrenizde şu anda hoş bir dönem geçirmekle birlikte yine de huzursuz ve tedirgin olan bazı kişiler olduğunu ve onlardaki gizli huzursuzluğun sizi de etkilediğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir