Rüyada Dolmuşta Ayakkabı Çıkarmak

Rüyada dolmuşta ayakkabı çıkarmak neye işarettir?

Rüyamda bir dolmuş ile işten eve dönüyorum, güya dolmuşçu kişi yakın bir arkadaşım imiş. Dolmuşun içinde önce rahatlamak için ayakkabımı çıkarıyorum, bu bir beyaz konvers ayakkabı, sonra tekrar alıp ayağıma giyiyorum, eve gidecekmişim. Dolmuşla yoldan geçerken yolda sevdiğim bir arkadaşımı kucağında bir bebekle görüyorum, dolmuştan inip yanına gitmeye çalışırken uyandım. 25, kadın, bekar, sekreter.

Rüyada dolmuşta ayakkabı çıkardığını görmek yorumu

Rüyada dolmuş görmek ve dolmuşla yolculuk yapmak kişinin işiyle ilgili seyahate çıkacağına işaret eder. Rüyada dolmuşa bindiğini görmek alternatif olarak çok istenen bir şey hakkında Allah’a el açıp, ondan yardım istediğine işaret ederken, temiz kalple ona dua edip, yapması gereken sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada ayakkabı görmek genellikle sıkıntı işaret eder. Rüyanızdan bir sıkıntı içinde olduğunuz görülüyor. Rüyada ayakkabı görmek sıkıntı demektir, ayakkabılarınızı çıkarmanız ise sıkıntılarınızdan bir an önce kurtulmak isteğinizi ifade eder. Evinizde kendinizi güvende hissediyorsunuz veya evlenip çocuk sahibi olmayı sıkıntılarınızdan kurtuluş yolu olarak düşünüyorsunuz anlamı çıkabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. cagla gursoy dedi ki:

    Rüyada ayakkabı çıkarmak
    Rüyamda ayağımdaki spor ayakkabıları çıkarıyorum. Acilen o yerden çıkmam gerekiyor ve arkadaşlarım yanıma gelirken, ayakkabıyı almayı unutuyorlar. Sonra sadece numarasına bakıp hiç denemeden yeni ayakkabı alıyorum. Çok geciktiğim için otobüs beni beklemeden gidiyor. Ben de kalıyorum. Bu ne demek olabilir?

    • Admin dedi ki:

      Ayağındaki ayakkabıyı çıkardığını görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında huzur ve mutluluğu bulmak için sert, uzun ve zahmetli bir yol alması gerektiğini, elde etmek istediği ilerleme konusunda bir gecikme olabileceğini simgeler. Rüyada otobüsünü kaçırdığını görmek etrafınızdaki kişiler tarafından kandırılmak korkusu yaşadığınızı ve bunun sizi huzursuz ettiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*