Rüyada Dolmuşta Ayakkabı Çıkarmak

Rüyada dolmuşta ayakkabı çıkarmak neye işarettir?

Rüyamda bir dolmuş ile işten eve dönüyorum, güya dolmuşçu kişi yakın bir arkadaşım imiş. Dolmuşun içinde önce rahatlamak için ayakkabımı çıkarıyorum, bu bir beyaz konvers ayakkabı, sonra tekrar alıp ayağıma giyiyorum, eve gidecekmişim. Dolmuşla yoldan geçerken yolda sevdiğim bir arkadaşımı kucağında bir bebekle görüyorum, dolmuştan inip yanına gitmeye çalışırken uyandım. 25, kadın, bekar, sekreter.

Rüyada dolmuşta ayakkabı çıkardığını görmek yorumu

Rüyada dolmuş görmek ve dolmuşla yolculuk yapmak kişinin işiyle ilgili seyahate çıkacağına işaret eder. Rüyada dolmuşa bindiğini görmek alternatif olarak çok istenen bir şey hakkında Allah’a el açıp, ondan yardım istediğine işaret ederken, temiz kalple ona dua edip, yapması gereken sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada ayakkabı görmek genellikle sıkıntı işaret eder. Rüyanızdan bir sıkıntı içinde olduğunuz görülüyor. Rüyada ayakkabı görmek sıkıntı demektir, ayakkabılarınızı çıkarmanız ise sıkıntılarınızdan bir an önce kurtulmak isteğinizi ifade eder. Evinizde kendinizi güvende hissediyorsunuz veya evlenip çocuk sahibi olmayı sıkıntılarınızdan kurtuluş yolu olarak düşünüyorsunuz anlamı çıkabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir