Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek neye işarettir?

Merhabalar, ben Yeşim, dün gece istihareye yattım, kafamı kurcalayan bir iş için ve Allah’ıma çok dua ettim , bana bir yol göstermesi için. Aynı gece rüyamda karanlık olarak gördüm, gökyüzünde dolunay vardı ama karanlık sis olur ya onunla kaplıydı ve dolunayın üstünde gökkuşağı vardı ancak renkleri belli olmasına rağmen oda karanlık sis içindeydi.

Bunun anlamı ne olabilir, yapmakta olduğum iş benim için hayırsız mıdır ya da kafamı o kadar kurcalıyor ki, o gördüğüm sisler benim düşüncelerim midir, ben bir yorum yapamıyorum sizden bununla ilgili yorum bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada dolunay görmek neye yorulur?

Rüyada dolunay görmekYeşim merhaba. Rüyada dolunay görmek iç dünyanızdaki gizemli yönünüzü ifade eder, değişen ruh halini anlatır.

Rüyada gök kuşağı görmek Mutluluğun ve başarının işaretidir. Rengarenk gök kuşağı Elinizi attığınız her işte başarılı olacaksınız manasını taşır.

Dolunayın önünün sis gibi kaplı olması, iç dünyanızda gizli kalmış yönünüzü ifade etmekte, bunu açığa çıkardığınızda mutluluk ve başarıya ulaşacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Dolunay Görmek” için 4 yanıt

Gece aydınlık bir havada bilmediğim bir sokağın başında duruyorum, dışarıda az sayıda insan var, yanımda tanımadığım bir erkek var, yüzünü görmüyorum gök yüzünde 5 tane dolunay var, alt alta dizili çok parlak büyük ve yakın, yanlarında bir sürü parlak yıldız o anda çok huzurlu ve mutlu hissediyorum kendimi ve bu nasıl olur diye düşünüyorum. rüyamda bunları görmeden önce mi sonramı hatırlayamıyorum ama şimdiki başbakanı gördüm beraber bir şeylerle uğraşıyorduk ve konuşuyorduk. 32, Erkek, evli, işçi.

Değerli arkadaşım, sayfada anlatıldığı gibi rüyada dolunay görmek kişinin iç dünyasındaki gizemli yönü ifade eder, değişen ruh halini yansıtır. Dolunayın 5 adet olması ise sahip olduğunuz beş duyunun kıymetini bilip, onları iyi kullanarak başarının anahtarını bulacağınızı ve özlediğiniz huzur ve mutluluğu bulacağınızı temsil etmektedir. Rüyada başbakan görmek güç demektir. İnsanın güçlü birinden destek alarak amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir. Bakınız başbakan rüya tabiri sayfası.

Rüyamda bir dağın üstünde dört tane dolunay var, başlarında güneş var, bir sağında bir solunda sonra uyanıyorum, aklımdan geçirdiğim birisini soracaktım o kişiyi o gün görmedim yine uyudum, o kişiyi rüyamda gördüm, bana “rüya soracaktın sorsana” dedi, bende gördüğüm gibi anlattım ve bana şöyle dedi “dört ay peygamberliğe işaret, iki güneş ise çocuğa işarettir” dedi.

Rüyada dolunay ve 2 tane ay görmek
Selam, ben rüyamda dolunay ve iki tane de yarım ay gördüm. Bu rüya neye delalet etmektedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir