Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Dolunay İçinde Allah Yazısı Görmek

Rüyada dolunay içinde Allah yazısı görmek ne demektir?

Rüyada dolunay içinde Allah yazısı görmekMerhaba, ben berat kandilinden bir gün önce çok etkisinde kaldığım bir rüya gördüm. Rüyamda dar sokaklı buyuk bir evde oluyorum, çok karanlık ve geç saat olmuş oluyor. Saati görmedim, camın önünde yolları gözlüyorum,çünkü kız kardeşim bir yere kadar gitmiş oluyor ve ben onun için meraklanıyorum.

Saatin geç olduğunu öyle anlıyorum yani. Sonra birden gökyüzünden keskin ışık geliyor, gözlerim kamaşıyor ve yukarı bakıyorum. Dolunay olmuş oluyor ve ay bana ışık saçıyor. Birden içinde Allah yazısı görüyorum, inanamıyorum ama Allah yazısı etrafında ışıklarla tekrar tekrar çıkıyor. Lütfen bana bu rüyayı aydınlatın. Şimdiden çok teşekkür ederim 22 yaşında evli bayanım.

Rüyada dolunayda Allah yazısı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dolunay görmek iç dünyanızdaki gizemli yönünüzü ifade eder, değişen ruh halini anlatır. Allah yazısı için lütfen rüyada Allah yazısı görme rüya tabirleri sayfasını inceleyin. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Allah yazısı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dolunay İçinde Allah Yazısı Görmek” için 6 yanıt

rüyamda gökyüzünde arapça Allah yazısı gördüm arkadaşıma gösterdim ve o baktıgı anda yok oldu sonra ben baktım yine gördüm arkadaşıma gösterdim yine yok oldu lütfen yorumlar mısınız ? çok merak ediyorum

Rüyamda gök yüzünde altın harflerle Allah yazısı gördüm arapca yazıyordu lütfen bilen biri yorumlasın

Rüyada çiçekte Allah yazısı görmek
Selam, Fenerbahçe stadında arkadaşlarla film seyredecekmişiz ve bir odadayız sanki. Film hazırlanıyordu tam ortada o sırada birden güzel bir mezarlığa dönüştü ve etraf çiçeklerle doldu, annem aradı filmi seyrettiğini ağladığını söyledi. O sırada çiçeğin üstünde Arapça altın yazıyla ALLAH yazısı gördüm, okudum ve uyandım.
Lütfen yorumlar mısınız? çünkü Annanem hasta acaba iyi mi olacak?

Bende bu rüyanın tıpa tıp aynısını gördüm betimlediğiniz sokaktaydım oradan geçerken yan tarafta bi ev görmüştüm penceresinde bir kadın birini bekliyordu sonra birden keskin bir ışık yayıldı dolunayın üzerinde arapça Allah yazıyordu.Biriyle aynı rüyayı görmek çok garip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir