Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dolunay Tutulması Görmek

Rüyada dolunay tutulması ne demektir?

Rüyada dolunay tutulması görmekSelamlar sayın admin. Ben rüyamda eşimle birlikte bir sokaktaydık. Eşimin işi suculuk, bir eve su bırakacaktı. O suyu bırakırken bende sokakta yukarıya doğru yürümeye başladım, o sırada başımı biraz arkama çevirdim ve ayı dolunay şeklinde gördüm. Eşime seslendim ama ya duymadı ya da başka bir şey, gelemedi yani. Tam bu esnada ayın önüne güneş geçti, hemen güneşin önüne bir gezegen (gezegen satürn gibi büyük ve halkalıydı sanırım -yüksek ihtimal- ama kulağıma da galiba plüton diye geldi), onun önüne de dünya geçti. Ama ben sokakta değildim sanki, farklı bir boyuttaydım.

Gezegenleri net ve kocaman halleriyle görüyordum, yani tüm bakış açımı bunlar kaplamış vaziyetteydi. Sokağı görmüyordum, en sona gelen dünyanın üzerinde de okyanusları gördüm, fakat ayrıntılarını görmedim. Dünya denizinin üzerinde ise; dünyanın belki 10 da 1’i büyüklüğünde bir gemi seyrediyordu. gemiye bakarken rüyam bitti. Çok teşekkür ediyorum değerli emekleriniz için. Bayan, 25 yaşında, evliyim, ön muhasebe.

Rüya temaları : ay tutulması, gezegen, dünya, sokakta yürümek, dolunay, satürn, saturnün halkası, plüton, farklı bir boyut, okyanusları, gemiye bakmak.

Rüyada dolunay tutulması görmek tabiri

Gördüğünüz rüya içinizdeki bazı gizli yönlerinizin açığa çıkmaya başladığını ifade etmektedir. Bu negatif enerjiyi üzerinizden atmanız, gizli korkularınızdan kurtulmanız anlamı taşıyabilir.

“Rüyada Dolunay Tutulması Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda sevdiğim kız ile ailelerimizle birlikte dışarıdaydık, gece idi ve kendisi benim hiç beklemediğim bir anda bana ismimle seslenip benden çakmak istedi, elinde de sigara vardı. Çakmağı annemden alıp kendisine verdim , kendisi de sigarayı ailesinden gizli içmek için yürümek istedi, bende ona eşlik etttim ve o gece ay çok büyük vede parlıyordu, dolunaydı ve denize yansıyordu. Geri dönerken konuşuyorduk ve sözünü keserek “ay bugün dolunay” dedim, içimden sevdiğimi söylemek istiyordum sonrada uyandım. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Mazlum selam, gördüğün rüya şu anda iç dünyanda dalgalanmalar, büyük heyecanlar yaşadığın bir zaman dilimi içinde olduğunu ancak seni böylesine heyecanlandıran bazı şeylere kısa bir süre mola verip sağlıklı düşünmek ve karar vermek için kendine zaman ayırmak gerektiğini ifade etmektedir.

Selam Admin, bana rüyamın islami ve tam açıklamasını gönder diye rüyamı açıkladım , senin tavsiyelerini dinlemek için değil sevgili admin.

Mazlum merhaba, Bizde İslami rüya tabirleri yok, İslami rüya tabirleri sitelerinde daha iyi yorumlar, açıklamalar bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir