Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dolunaya Bakmak

Rüyada Dolunaya Bakmak Neye İşaret Eder?

Merhaba. Rüyamda bir apartman çatısında (teras gibi) akşam tanımadığım bir arkadaş grubu ile bir aradayım, yanımdaki bir erkek eliyle bana gökyüzünü gösteriyor. Gökyüzüne bakıyorum, yakında başka bir çatı yada bacanın arkasından muhteşem kocaman bir dolunayın yükseldiğini görüyorum. Fotoğrafını çekiyorum. O sırada çocuk telefona çarpıyor ve telefonum çatıdan aşağı düşüyor.

Çatıdan aşağı iniyoruz, telefonun camı kırılmış, kızıyorum yaptırmasını istiyorum, kabul ediyor. O esnada çatıda cüzdanımı unuttuğumu fark ediyorum, apartmana tekrar giriyorum ki o esnada çatıdakilerle asansörden inerlerken karşılaşıyoruz. Çatı kitlenmiş. Apartman görevlisinin oğlu yardımcı oluyor, kapıyı açıyor “para versen bu saate açtıramazsın ama” diyerek, sağolsun.

Cüzdanı alıyorum geri iniyorum nedense bilmiyorum. Sonra tekrar çıkacağım, merdiveni çıkarken bakıyorum önünde engel var, merdiven meğerse üç çıkışlıymış benim çıktığım ortadaki idi. Bir şekilde çıkıyorum tekrar çatıya. Sonrası net değil. Teşekkür ederim.

Rüyada Dolunayı Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada çatı katında olmak, orada bulunmak kişinin inanç sistemi ve özelliklerini gösterir. Rüya sahibinin güçlü bir manevi tarafı olduğunu, yaradana ulaşmak için çabaladığını ve ibadetini daha da güçlendireceğini ifade eder. Manevi aydınlanma, rahatlama ve takdir edilme anlamına gelir.

Rüyada gökyüzüne bakmak kişinin içinde taşıdığı umutları, sahip olduğu yaratıcılık yeteneğini, barış ve ifade özgürlüğüne olan hasreti ifade eder. Gökyüzü açık ise bunlara kavuşmak için elinizde yeterli imkan bulunduğunu ve onları kullanmak gerektiğine yorumlanır. Gökyüzü kapalı ise bir üzüntü veya sorun içinde olduğunu haber verir.

Rüyada dolunay görmek rüya sahibinin iç dünyasındaki gizemli yönünü ifade eder, değişen ruh halini anlatır. Dolunaya bakmak ise kişinin bu yönlerinin farkında olduğunu gösterir.

Rüyada bir yerde cüzdan unutmak rüyayı gören kişinin maddi sıkıntılar veya bir finansal sorun nedeniyle kafasının çok karışık olduğuna işaret eder. Ancak rüyanın son kısmı senin bu sıkıntıları aşıp feraha ereceğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir