Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Domates Doğramak

Rüyada domates doğramak neye çıkar?

Merhaba ben eşimle ayrılma noktasında olan bir insanım bunu başta belirtim. Rüyamda erkek arkadaşımı ve abisini gördüm, geçtiğimiz aylarda kendisi vefat etti. Rüyamda bizim evdeydi, halsiz yorgun bitkindi, yüzünde morartılar vardı, benden uzak durmaya çalışıyordu, ona dokunmamı istemiyordu, bedeni yumuşak gibiydi, öyle sandalyede oturmuştu.

Bende abisinin yanına gittim ağlayarak “bana neden böyle davranıyor, kaçıyor” dedim, oda bana “o hiç bir şeyin farkında değil, artık ona burada olmayacağını söylememiz lazım, yani buraya ait değil dememiz lazım” dedi ve ağlamaktan helak oldum. O anda bana “git sen yemek hazırla” dedi. Mutfağa geçtim ona bakarak, oda bana bakıyordu, konuşmuyordu. Domates doğruyorum, sonra abisine “gel odama konuşalım” dedim, geldi. Tam konuşurken oda arkamızdan geldi “ben sizin yüzünüzden buradayım, şimdide gitmemi mi istiyorsunuz” dedi, sustuk, siz beni buraya getiriyorsunuz gibisinden.

Rüyada domates doğradığını görmek yorumu

Hülya merhaba, mesajınızı anlamakta zorlandığım noktalar oldu, anladığım kadarıyla siz eşinizden ayrılmak üzeresiniz ve rüyanızda geçmiş aylarda vefat eden erkek arkadaşınızı gördünüz? Bu bilgiler ışığında aşağıdaki yorum yapılabilir.

Rüyada ölmüş eski erkek arkadaşı görmek genel olarak rüya sahibi kişinin karamsarlık, umutsuzluk, kendini güçsüz hissetmek veya benzeri bir nedenle gerçek yaşamında sorunlarla mücadele edip, onları çözmekten ziyade o sorunları görmezden geldiğini, mücadele etmediğini ve sorunların büyüyerek çözülemez hale geldiğini işaret eder. Bakınız rüyada eski erkek arkadaş görmek sayfası.

Rüyada domates doğramak veya domates doğradığını görmek kişinin yaptığı veya yapacağı bir hatalı iş yada vereceği yanlış karar sonucu maddi sıkıntı yaşamasına delalet eder. Bakınız rüyada domates görmek rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir