Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Domates Görmek

Rüyada domates görmek ne demektir?

Merhabalar. Dün gece istihare için yattım ve istiharede gördüğüm iki rüyam var. İlk rüyamda tuvaletteyim büyük abdestimi yapmışım ve klozetin dışına kadar pislik bulaşmış tam temizleyecekken içeri annem ve ablam girdi, ablamın elinde beyaz renkte plastik bir kap var idi, elindeki kabı klozetin üzerine koydu pisliği kapatmak için ve yanlarında yemekte getirmişlerdi doğranmış domates de vardı.

Diğer rüyamda ise nereye gittiği mi bilmiyordum fakat belediye otobüsünde yolculuk yapıyordum. İstihare yapma nedenim su anda çalışmıyorum, işsizim Iraktayım su anda içimde olan sıkıntılardan dolayı yattım, 29 yaşındayım yaş olarak da cevap olarak sayfadan mı göreceğiz, yoksa maille bilgilendirme yapıyor musunuz ?

Rüyada domates görmek yorumu

Savaş merhaba, rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı gibi gönderirseniz daha sağlıklı ve hızlı cevap alırsınız. Özel durumunuz nedeniyle size hızlı cevap veriyorum.

Rüyada tuvalete gitmen, büyük abdest yapmış olman gerçek hayatında üzerinde atmak istediğin bazı yükler olduğunu gösterir. Yeni bir başlangıç yapmak için eski alışkanlıklardan kurtulmak gerektiğine işaret eder ( sigara içmek, yalan söylemek, olaylara kötümser bakmak gibi ). Bakınız rüyada büyük abdest yapmak sayfası. Dışkının tuvaletin dışına kadar taşmış olması, kirli tuvalet görmek ise ev halkında bir gerginlik, strese işaret eder. Rüyanın devamında olanlar anne ve ablanın gelmesi bu durumlara en çok onların üzüldüğünü göstermekte, özellikle ablanızın size yardım etmek için çaba sarf etmekte olduğunu göstermektedir. Rüyadaki doğranmış domates maddi sıkıntınızın bir süre daha devam edeceğini göstermektedir çünkü rüyada görülen domates mevsiminde değil ise; maddi sıkıntı anlamına gelmektedir. Bakınız sayfanın altı kısmındaki rüyada domates görmenin anlamı paragrafları.

Diğer rüyanda belediye otobüsü ile yolculuk yaptığını görmüş olman ise bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama, söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler.

Rüyada domates görmek mevsiminde ise, bolluk ve bereket işaretidir, mevsiminde değil ise maddi sıkıntı anlamına gelmektedir. Domates soymak veya doğramak kişinin yaptığı veya yapacağı bir hatalı iş yada vereceği yanlış karar sonucu maddi sıkıntı yaşamasına delalet eder. Domates yetiştirmek veya domates fidesi görmek tarım ile uğraşan, sebze yetiştiren insanlar için bol ve bereketli mahsul almaya işaret ederken, tarımla uğraşmayan kişiler için kazançta artış, bolluğa kavuşma anlamı taşır.

Çürük domates görmek bir zarar ziyan işareti olup, yaptığınız bir iş ya da verdiğiniz bir karar sonunda zarar uğradığınızı gösterir. Rüyada domates yemek ya da domates yediğini görmek, sağlık ve berekete delalettir.  Rüyada domates tarlası görmek kalben mutlu olmaya, çevreye uyum sağlamaya işaret eder. Domates tarlasında çalışmak veya domates tarlasında çalıştığını görmek iyi ve sağlıklı bir ömür yaşamaya rivayet eder.

“Rüyada Domates Görmek” için 5 yanıt

rüyada elimde tutduğum domatesi attım domates büyük iri güzel ama çok olmuş gibiydi eziliyordu bende satıcıdan aldığım domatesi attım

Arkadaşım benim için istihareye yattı.eski erkek arkadaşım şuan başkasıyla beraber.o kız arkadaşından ayrılcak mı ve bana geri döncek mi diye yattı benim için.rüyada ben pazarda kasa limon ve kasa domates almışım ve eve götürmüşüm ve sanırsam evde tek yasiyormusum..

Hercai merhaba,
Bir rüya yorumcusu olarak değil de bir ağabeyin olarak yazıyorum, sen bu kafayla gidersen daha çok beklersin onu. Bilmem anlatabildim mi?
Neden dersen, sen Allah’a inanmıyor musun? Onun büyüklüğünü bilmiyor musun? Onun her şeyi bildiğini, duyduğunu bilmiyor musun? Eğer biliyorsan neden arkadaşını istihareye yatırıyorsun? Sen neden Allah’a yakarıp onsan kendin yardım istemiyorsun.

İstihare namazı kıldıktan sonra rüyamda dayımın kızı bir masa başında oturuyor ve ben onun önüne beyaz büyük porselen servis tabağı koyuyorum içine yağda kızartma yaptığım kırmızı domates ikram ediyorum. Kuzenim hemen yemeye başlıyor. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim. Allah razı olsun. Eşimden şuan ayrıyım geri dönecek mi diye yattım. Saygılar

Merhaba, ben rüyamda bizim sokağın yoluna baştan başa dökülmüş bir sürü domates gördüm, onların üstünde yürüdüm.Bir bekleyişteyim ve çok sıkıntılı bir dönemden geçiyorum, yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir