Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Domates İstemek

Rüyada domates istemek neye delalet eder?

Rüyada domates istemekSaygıdeğer hocam, selametle. 1,5 – 2 yıldır aynı sınıfta okuduğum samimi bir kız arkadaşım, dün geceki rüyasında anneannemi ve beni gördüğünü, anneannemin onun annesine “domatesleriniz çok güzelmiş” deyip bir tane domates istediğini, kendi annesinin ise “”tabii ki”” deyip domateslerden verdiğini söyledi. 1-2 gün önce de rüyasında yeşil domatesler görmüş. Sitenizden daha önce bahsetmiştim, bu rüyasını yorumlatmamı istedi. Saygı ve selametlerle. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada domates istemek tabiri

Değerli kardeşim, biliyorsunuz rüyalar rüyayı gören kişiye göre yorumlanır ve bu durumda aşağıdaki açıklama kız arkadaşınız hakkındadır ve rüyanın ana unsuru “rüyada erkek arkadaşını görmek”, “rüyada erkek arkadaşının anneannesini görmek” ve yukarıda anlatılan domates konusu olmaktadır.

Rüyada erkek arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Rüyadaki olaylara bakılırsa onun hakkında olumlu, hayırlı düşünceler söz konusu. Rüyada erkek arkadaşının anneannesini görmek ise rüya sahibinin güçlü aile bağlı biri olduğunu, aile sevgisi ve sıcaklığına değer verdiğini göstermektedir.

Rüyada domates görülmesi genel olarak bolluğa ve berekete işaret eder. Rüyadaki gelişmeler erkek arkadaşının ailesinin bolluk ve bereket dolu bir yaşam evresine gireceğini ve bu güzel dönemin rüya sahibini de olumlu etkileyeceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir