Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Domates Salçası Görmek

Rüyada domates salçası neye delalettir?

Rüyada domates salçası görmekDün istiareye yattım ve bunları gördüm. Rüyamda hastanede bir sürü atık domates salçası gördüm ve bu salçaların yanına giderken bir sürü sandalyenin yanından geçiyorum, çok dar oluyor baya zor oluyor. Rüyamda eski erkek arkadaşımdan bahsediyorum, “ona hala kızgınım” diyorum ama gerçek hayatta ondan ayrılalı 2 yıl oldu ve hayatımda başka biri vardı, dün onunla son noktayı koydum. Rüyamda ablam yanımda oluyor, sürmesini bilmediği halde bizim dolmuşa biniyoruz ve sürmeye çalışıyor, arabaların üstüne üstüne sürüyor.

Ben geçiyorum direksiyona. Birinin kürtaj olduğunu gördüm ya da duydum ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Ve son olarak bir partinin konuşması oluyor ve ben onun için adam topluyorum, herkesten geleceksiniz diye söz alıyorum. Bu kadar, gerçek hayatta hiç bir partiyle alakam yok ve yeni erkek arkadaşımdan ayrıldım.

Rüyada domates salçası görmek

Aliye merhaba, rüyanız çok değişik konulara temas ediyor ve konudan konuya atlıyor, bu durum bir kararsızlığı gösterir.

Rüyada domates salçası görmek rüyadaki diğer olaylara bağlı olmakla birlikte hem iyiye hem de kötüye yorulabilir. Bazen hayra bazende şerre işaret eder, iyi ve güzel olaylara delalet ettiği gibi kötü şeylere işaret olabilir. Rüyada domates salçası görülmesi rüya sahibi için büyük bir yıkıma ve kedere delalet olabilir, büyük acılar ve önemli kayıplar manasına gelebilir. Bazı durumlarda da tam tersine yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadığı bazı aksilik ve tersliklerin sona ermesine, işlerinin düzelmesine ve kişinin yüksek karlı yeni işlere atılmasına rivayet eder. Rüyada domates salçası gören insanın küçük bir öz sermaye ile oldukça büyük bir kazanç etmesine delalet edebilir.

Rüyada domates salçası yemek iyidir ve rüya sahibi hakkında hayırlara delalettir. Domates salçası yediğini gören kişinin faydaya ve hayırlara ulaşacağı güzel şeylerle karşılaşmasına yorulur. Rüyada ekmeğe domates salçası sürmek genel olarak zarif, çok yumuşak ve oldukça anlayışlı davranmaya işaret eder. Rüya sahibinin sakin ve mülayim ruh haline gireceği bir dönem yaşayacağına, sevecen ve anlayışlı davranışlar sayesinde yakın çevresinin sevgisini kazanacağına işarettir.

Rüyada domates salçası yapmak ferahlığa ve esenliğe delalettir. Rüyayı gören kişi için güzel günlere kavuşmaya delalet eder, sağlık sorunu varsa sağlığına kavuşup keyfinin yerine geleceğine, borcu varsa elinin bollaşıp rahata ereceğine yorulur. Rüyada domates salçasının döküldüğünü görmek rüya sahibi kişinin gizlice ilerletmeye çalıştığı bir şeyin peşinde olduğunu simgeler ve bu nedenle davranışlarının değişmesine işaret eder. Rüya sahibi insanın kimseye bir şey göstermemek için herkesi kuşkulandıran davranışlar sergilemesi tam tersine herkesin dikkatini çekeceğini gösterir.

Rüyada domates salçası almak gören kişi büyük bir ihanet ve nankörlük içerisinde olacak demektir. Domates salçası satın aldığını gören kişinin kendisine emek veren ve üzerinde hakkı olan birine büyük haksızlık yapacağını ve onu çok üzecek bir şey yapacağına tabirlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir