Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Domuz Derisi Görmek

Rüyada domuz derisi görmek neye işaret eder?

Rüyamda kaynanamın 3 tane farenin içini boşaltıp, pirinçle karıştırıp bir domuz derisine sararak pişirdiğini gördüm. Midem alt üst oluyor, kusacak gibiyim, o anda kaynanama “bu nasıl bir şey, bu yenir mi? dediğimde bana “önceki yediğini beğenmedin mi” diye yanıt veriyor, biraz tiksinir gibi olmuştum, kaynanam öyle deyince tekrar yemek istedim ve hazırlamasını beklerken uyandım. Bunun manası nedir?

Rüyada domuz derisi görmek neye yorulur?

Rüyada domuz derisi görmekSema selam. Gönderdiğin gerçekten çok ağır bir rüya. Rüya elbette rüyadır. Rüyada fare yemek gördüm, rüyada domuz eti yemek gördüm ama 50 küsur yaşımda ilk kez bir farenin domuz derisine sarılarak pişirildiği rüyasına şahit oluyorum ve inan hiç iç açıcı şeyler söylemiyor.

Rüyada fare görmek değersizliği temsil eder, kendini önemsiz gördüğünü işaret eder. Rüyada fare yemek çok mal, mülk kazanmak için aşırı hırsı simgeler. Rüyada fare yediğini görmek aynı zamanda rakiplerinizi atlatmak, onlarla mücadele edebilmek için daha fazla gayret sarf etmeniz, daha çok çalışmanız gerektiğini belirtir.

Rüyada domuz derisi görmek veya domuz derisinden yapılmış bir şey giymek, giydiğini görmek hayırsız, kötü olarak bilinen birinden yardım ve menfaat görmeye işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada domuz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Domuz Derisi Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar ben rüyamda babamın halasını gördüm ve annemle babamı ayırmaya çalışıyordu, annemin babamı aldattığını söylüyordu, bende ona kızıyordum. Ayıptır söylemesi başımızdan geçenlerde de böyle bir olay geçti, annemin birisiyle sadece konuştuğunu yakalamıştık. Neyse sonra ben halama bağırırken gelini ve kızı geliyor, yani birisi öz teyzem ve diğeri de kuzenim, kızına diyeceğim ki “annene söyle ona zarar vereceğim” beni takmıyor, teyzeme yani gelinine söylüyorum, o beni dinliyor ama tam kelimelerimin ortasında birden bir havlama sesleri duyuyorum ve birden önümüze 10 a yakın domuz ve 10 yakın pitbul köpekler çıkıyor, sonra köpekler domuzları kovalamaya başladı, hepsi karışık olarak yani domuzlarda köpeklerde aynı şekilde, içlerinde kahverengi beyaz benekli olanlarda var siyah olanlarda var, beyaz olanlarda var ben birden bağırıyorum “köpek saldırısı” diye ve hepimiz birden kaçışmaya başlıyoruz, kovalıyorlar mıydı tam göremedim ama arkamızda hiç köpek yoktu, sesleri vardı ama sanki kovalarcasına ve sonra rüyadan uyandım, kalbim hızlı hızlı atıyordu, sanki olayı cidden yaşamış gibi biraz korkmuş biraz ürpermiş birazda düşünceliydim. Bu aralar çok sık rüya görmeye başladım haftada 1 kez felan rica etsem anlamını söyler misiniz? 18, Erkek, bekar, şöförlük bilgisayar teknik servis

Merhaba ben gördüğüm rüyadan çok etkilendim ben bizim evin arkasında bişey arıyorum ama ne aradığımı hatırlamıyorum sonra yan tarafta İsmail abilerin bahçesi var oraya bisürü adam geliyo hepsi köyden ama hatırlamıyom sonra bakiyom içlerinde Diyarbakır’da subay olan Recep abim de var beni yanına cagriyo ben de gidiyom bana şey diyo bitane köpek varmış ama çok iyi bi kopekmis o doguruyomus ama çok yavrusu olduğu için satcaklarmis yavruları bana diyo ki ” bitane yavru var doğduktan sonra bi adam alcakmış onu ama köpek hastamiymis onun için dua et diyo bana recep abim sonra ben 3 kuluvallah 1 elham nas Felak felen okuyom sonra bakiyom yavru iyileşmiş recep abim kucağına almış getiriyo sağol diyo bana ben diğerlerini görmedim ama sadece yavruyu gördüm ama yavru dediğim de kocaman siyah bi yavru hatta nası yavru bu dedim ama farklı bi cinsmis sonra kucağına köpeği gördüm sonra bizim yan komşumuzun evinin orda domuz derisi varmış onu da aliyo gidiyo hatta annem diyo ki üstüne degdirme yağlı yağlı diyo ama recep abi dinlemiyo öyle iste

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir