Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Domuz Eti Görmek

Rüyada domuz eti görmek neye delalet eder?

Rüyada domuz eti görmekBen rüyamda bir arkadaşımın domuz eti yediğini gördüm ve bana da teklifte bulundu “ben yemem” dedim, “biz Müslümanlar domuz eti yemeyiz” dedim fakat teklif yapan kisi de Müslüman idi. Israrla teklif ediyordu, “çok güzel pişmiş” diyordu ama ben yemedim. Bunun manası nedir?

Rüyada domuz eti görmek neye yorumlanır?

Domuz eti görmek haram mala veya musibete delildir. Rüyada domuz eti yemek, domuz eti yediğini görmek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder. Bir kimse domuz etinden yapılmış, sucuk, salam, jambon, sosis veya kebap yediğini görmek bu gerçekten iyidir ve çabuk hasıl olacak menfaate işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada domuz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

İpuçları: domuz eti yediğini görmek, domuz jambonu, domuz kebabı, domuz salamı, domuz sosisi, domuz sucuğu, Domuz eti yemek.

Rüyada jambon görmek neye çıkar?

Rüyada jambon görmek, rüyada jambon yemek, satın aldığını veya sattığını görmek iyiye yorumlanmaz. Rüyada jambon görmek yakında bir hastalık yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada jambon yemek sağlıkta bir bozulmaya yorumlanır. Rüyada jambon satmak, helal olmayan bir kazanca yöneldiğinizi gösterir. Rüyada jambon satın almak şüpheli bir durum yaşayacağınıza delalet eder.

“Rüyada Domuz Eti Görmek” için 2 yanıt

Rüyada domuz ısırması görmek
Rüyada domuz tarafından kolumun ısırılması ne demektir. Yalnız fazla acı hissetmedim. Domuzun sahibi temizlikçi bir bayandı ve çok lüks bir villada yaşıyorduk. “eşim dindar, namaz kılıyor, görse seni kovar” dediğimi hatırlıyorum. Cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada domuz görmek düşmanla tabir edilir. Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir