Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüyada domuz eti yemek ne demek?

Merhaba, rüyamda mutfakta Müslümanlara haram olmayan normal et yiyordum daha sonra annem küçük bir domuzu sırtından kesti ve bana bir parça et verdi. Ben eti çiğnedim ancak daha sonra haram olduğundan eti çöpe tükürdüm.

Ne anlama geldiğini çok merak ediyorum. Umarım kötü bir şey değildir. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler. Gönderen Handan.

Rüyada domuz eti yemek nasıl yorumlanır?

Rüyada domuz eti yemekHandan selam. Rüyada domuz eti görmek haram mala veya musibete delildir. Rüyada domuz eti yemek veya domuz eti yediğini görmek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder. Ancak domuz yemeyip,tükürmüş olmanız bir haramdan ya da yanlıştan döndüğünüzü simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgiyi rüyada domuz görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Domuz Eti Yemek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş domuz görmek
İri ve devasa bir domuz gördüm ancak ölüydü. Öldürülüşüne tanıklık ettiğimi hatırlayamıyorum. Bu devasa yaban domuzunu bir kişiye teslim etmemiz gerekiyordu. Ben de bu hayvanı tek başıma sırtladım ve yola koyuldum. Sırtımda, gideceği yere kadar götürmeye başladım. Bir yanda da elim domuzun etine ve kıllarına değiyor, tiksiniyordum. Ancak kendime, bunu yapmam ve güçlü olmam gerektiği hususunda telkinler verip dayanmaya çalışıyordum. Bir süre ilerledim ve domuzu teslim edeceğim adamla karşılaştım. Domuzu onun ayaklarının dibine atıverdim. Rüyanın bu kadarını hatırlıyorum. Bu sabah 8 civarında gördüğüm bir rüya. Yorumunuzu istirham ederim. Saygı ve selamlarımla. 25, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Ertuğrul selam, gördüğün rüya her ne kadar iç karartıcı olsa da anlam hakkında iyi şeylere işaret etmekte ve hakkındaki bir tehlikenin, riskin ya da tehdidin ortadan kalktığını işaret etmektedir. Rüyanda ölü domuzu bir adama teslim etmenin mesajını kendin çıkarabilirsin ki bu sanki birine karşı borcunu ödemek, verdiğin bir sözü yerine getirip rahatlamak gibi bir şeye benzemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir