Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Domuz Görmek

Rüyada domuz görmek nedir?

Rüyamda evime bir domuz girmiş. Odadan odaya ondan kaçıyorum. Bir arkadaşımla birlikte korkup kendimizi diğer odaya kapatıyor. Domuz evde koşturmaya bizi takip etmeye devam ediyor. Domuzu çıkarmak için babamı arıyorum.

Rüyada domuz görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada domuz görmekRüyada domuz görmek Müslümanlar için en hayırsız rüyalardan biridir ve genellikle düşman ya da haram ile tabir edilir. Bu rüya doğu toplumlarında uğursuzluk demektir. Rüyada domuz görmek uğursuzluk getirir denilmektedir. İster yaban domuzu ister evcil domuz hangisi olursa olsun rüyada görmek uğursuzdur. Domuz sürüsü görmek rüya sahibinin çevresinde yalan, dolan, haram, hıyanet duygularının yoğun olarak yaşandığını ve bu çevrenin üzerinde dolaşan uğursuzluğun onlara büyük bir zarar açacağını temsil eder.

Rüyada domuz görmek hakkında diğer yorumlar

Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana işaret eder. Rüyadaki yaban domuzu çevrenize bakıp kendinden başkasına faydası dokunmayan bu kişiye dikkat etmeniz, belkide ondan uzak durmanın daha hayırlı olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada domuz saldırısı görmek rüya sahibi insanın çok büyük emeklerle kazandığı para veya malı ailesi ve sevdiği kişiler için harcamak yerine günah olarak bilinen ve haram sayılan şeyler için ya da yasak yerlere harcamasına işaret eder. Rüyada bir domuzun başka bir hayvana saldırdığını görmek bir aldatma simgesidir, iş arkadaşı birinin hakkını yiyeceğine yada gayri ahlaki yollardan bir gelir elde etmeye yorulur. Bu rüya aynı zamanda elde edilen haksız kazanca, haram mal veya mülk elde etmeye, boş iş ile meşgul olmaya yada kendine faydasız bir amelden uzaklaşmamaya yorulur. Rüyada domuzun fare, yılan gibi bir hayvanı yediğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda bilerek günah işlediğine rivayet edilir. Bu rüya hiç korku taşımadan ve kimseden çekinmeksizin bir takım hatalı işler peşinde koştuğunu ve bu sebeple ileride bir çok sıkıntı çekebileceğini gösterir.

Rüyada domuzla cebelleşmek, domuz ile boğuşmak, domuzla kavga etmek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı alt etmeye işaret eder. Rüyada domuz öldürmek, domuz vurmak, domuz avlamak, domuz öldürdüğünü görmek günlük yaşamın katı ve acımasız kurallarına dikkat çeker, rakiplerinden sıyrılmaya, düşmanından kurtulmak ya da haramdan uzaklaşmaya işaret eder. Rüyada domuz ölüsü görmek iyiye yorulur ve ölmüş domuz görülmesi bir düşmanın ya da rakibinin rüyayı gören kişi hakkındaki tehdidin bir şekilde ortadan kalktığını temsil eder.  Domuz kafası görmek, rüyada domuz başı görmek çevrenizin tasvip etmediği bir evliliğin sizin için söz konusu olabileceğini haber verir. Bu rüya evli kişiler için şansızlık, işlerin kötüye gitmesini simgeleyebilir.

Domuz eti görmek çok kötü bir rüyadır, haram mala veya musibete delildir. Rüyada Domuz eti yemek, domuz eti yediğini görmek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder. Rüyada domuz sütü görmek hayırlı bir rüya değildir. Aile yaşamında, evlilikte mutsuzluk işaretidir. Rüyada domuz sütü kullanmak, domuz sütü içmek, domuz sütü içtiğini görmek mizacına uygun olmayan bir eş ile mutsuz bir evlilik yapmaya, evli ise evinde mutsuzluğa veya ayrılmaya işarettir.

Rüyada domuz sesi duymak kötü laf duymak manası taşır ve kötü kalpli bazı kişilerin arada laf taşıması yüzünden çok sevdiğiniz biriyle bir kırgınlık yaşamaya işaret ederken, yaşanan olayan araştırılması sonucu bunu yapanın bulunup, durumun düzeltileceğini  ve gerçeğin açığa çıkacağını simgeler. Rüyada domuz yağı görmek size servet konusunda yükselişi, yaşamınızın daha zevkli geçeceğini gösterir. Rüyada domuzları orada sürüp çıkarmak dünya hayatının güzelleşmesine işaret eder. Rüyada domuza binmek, domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek düşmanı yenmeye, yetki ve makam ehli olmaya işaret eder. Yavru domuz, domuz yavrusu, küçük domuz görmek küçük sıkıntılara işaret eder. Bunlar günlük yaşamda sık görülen sorunlar olup, hemen etkisi geçer. Ancak sonuçta sıkıntı sıkıntıdır ve sizi üzebilir.

Rüyada domuz derisi görmek, domuz derisinden yapılmış bir şey giymek, giydiğini görmek hayırsız, kötü olarak bilinen birinden yardım ve menfaat görmeye işaret eder. Rüyada domuz çiftliği görmek yalancılık, aldanma, günah işleme anlamlarını simgeler, arzu ettiğiniz şeylerin olmayacağına, dikkatli olmaya, aldatılmaya işaret eder.

Rüyada domuz çiftliği görmek Yalancılık, Aldanma, Günah işleme anlamlarını simgeler. Arzu ettiğiniz şeylerin olmayacağına, Dikkatli olmaya, Aldatılmaya işaret eder. Rüyada yaban domuzu görmek, servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana işaret eder. Çevrenize bakıp kendinden başkasına faydası dokunmayan bu kişiye dikkat etmeniz, belkide ondan uzak durmanın daha hayırlı olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında bir domuz buldugunu gören, alçak fakat mevki sahibi bir erkege söz geçirir. Rüyada domuz ile ugrastığını gören, Alçak bir adamla agiz kavgası eder. Rüyada Bir çok domuz buldugunu ve onları bir yere sakladığını gören, haram mal kazanır. Rüyada Bir evden domuzları kovdugunu gören işinden ayrılır. Rüyada Domuz otlattığını gören soysuz insanlar üzerine Amir olur. Rüyada Eline domuz kılı, kemigi, derisi geçen hayırsız ve devamsız mal bulur. Bir yerde bir çok domuz olup, onları kaçmalarından korkup muhafaza etmek istedığını görmek, haram mal toplayıp onları muhafaza etmekle yorumlanır. Rüyada Domuzları bir yerden bir başka yere sürüp götürdügünü görmek, dünyasınıin mükemmel ve rahat olacağına işarettir. Rüyada Domuzların başıboş dolaştıklarını gören, bir yerden eline geçen mal için sevinir. Rüyada domuz ayağı görmek bir harama adım atmaya ya da haram bir şeyi yapmadan önce bir kez daha düşünmek gerektiğine işaret eder
Rüyada domuzun önünden dolasarak arkasina geçen soysuz bir adamdan bir menfaat görür. Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen domuz, düsmandir. Hanınımıyla münakasa halinde olan bir kimse rüyada erkek veya dişi bir domuz görse hanimini bosar. Bazen domuz, Yahudi ve Hiristiyan olan bir adamla tabir edilir. Domuzu görmek, ser, siddet, hayret, dehset, ümitsizlik ve harama inanan kimse için haram mala, domuzun disisi, neslin çokluguna işarettir. Eger, rüyada domuzu gören kimseye domuzdan bir zarar gelmisse, o kimse Hiristiyanlardan siddet görür. Rüyada domuza rast geldığını görse, kuvvet ve kudret sahibi bir kimsedt istikrara kavusur. Rüyada domuzlara sahip olduğunu görse, birikmis mala sahip olur. Rüyada Kendisinin domuz olduğunu gören kimse dininde zillete düsmekle beraberJ mal, ucuzluk ve bolluga işarettir. Eger görülen domuz semiz ise, dini bozuk ve kazanci çirkin bir kimseye yahut çok kuvvet ve kudretli bir Hiristiyana işarettir. Domuzun eti, yagi veya kili yahut derisi haram bir maldir. Rüyada rüyada bir domuza binse o kimse kuvvet ve kudret sahibi olup düsmanina galip gelir. Rüyada görülen kara domuzu, yolcu ve denizde seyahat eden kimse için yağmur ve doluya, dava ve düsmanlikta bulunan kimse hakkında da, düs maninin kuvvetli ve cahil bir kimse olduğunu işarettir. Rüyada domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar.

“Rüyada Domuz Görmek” için 14 yanıt

Rüyamda, iki domuz yavrusu yatağımın altında dönüp duruyordu. Bu domuz yavrularından biri yatağın altından kaçtı gitti, diğeri ise aşağı sarkan yorgan üzerinden koşarak yatağıma çıktı ve burnu ile karnımı iterek vücudumun içine girdi ve o an uyandım.

Yavru domuz, domuz yavrusu, küçük domuz görmek, küçük sıkıntılara işaret eder. Bunlar günlük yaşamda sık görülen sorunlar olup, hemen etkisi geçer. Ancak sonuçta sıkıntı sıkıntıdır ve sizi üzebilir.

rüyamda dişi bir domuz gördüm bunu benden almaya çalışıyorlardı ben onu aldım korudum ve onu ilginçtir arzuladığımı gördüm bu rüya beni çok düşündürüyor acaba ne anlama geldiğini veya gelebileceğini çok merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yasin

Rüyanız annelik, anne sevgisi, anneye bağ olan durum hakkında ipucu vermekte ancak ben daha fazla bir şey yazamamaktayım.

rüyamda domuzu yakalayıp 3 ayağını bağlıyorum tam kesicem domuz bir anda ayağa kalkıp Esselamu aleykum ve rahmetullah diyor ve sonra uyanıyorum rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

ruyamda evde televizyon izliyorum. haberlerde bir yaban domuzunun bir erkegin yanindaki kizi yedigini soyluyor. bir anda kendimi evin onunde buluyorum.ve domuzun kizi yedigini goruyorum. yaninda ki erkek.de. benim en kucuk kardesim oldugunu goruyorum. ve kardesim domuzun sirtini oksuyor. bu ne anlama geliyor … cvb.nizi bekliyorum

Rüyamda bir eğlence yerinde olduğumuzu sonra bir anda herkesin dışarıya koşarak “kavga var” dediğini gördüm, dışarı çıktığımızda o bağırışlar çağırışlar vardı, yakın bir arkadaşım bana yürüyordu kardeşimde bana dönmüş diyordu ki “aslı bak domuza benziyor surat” gerçekten de vücut falan aynı suratı.

Rüyamda bir arkadaşımla ormanlık alanda dolaşırken birden ağaçların arasından domuz görüyoruz, onlarda bizi fark edip kovalıyorlar bizde kaçıyoruz bunun anlamı nedir?

Rüyamda bir domuz yavrusunu bahçemde bahçe beli ile öldürdüm, ne anlama geliyor beni aydınlatırsanız teşekkür ederim saygılar.

Ben ruyam da yolda oturuyordum, yolun altında da tarla var domuzlar yarısa yarısa gelıyordu eve bagırarak gidiyordum cok korkuyorum cevaplarsaniz sevinirim.

Merhabalar, rüyamda bir paket beyaz et gördüm, üzerinde kara kalem hayvanlar (domuza benzeyen) tasvir edilmişti ancak tavuk mu yoksa domuz mu ayırt edemedim. Sadece kendi kendime düşünüyordum, acaba domuz eti mi yedim diyerek.

Ruyamda evin içinde otururken bir ses duydum ve pencereden baktım. Sonra Gri kocaman iri bir domuz bağırarak koşuyordu ve oylelikle uzaklaştı evin çevresinden.

Rüyamda en yakın arkadaşımı domuz suretinde gördüm yani sadece kafası domuz kafasiydi ve biz sohbet ederek yuruyorduk yolda tedirgindim ama üzülmesin diye caktirmamaya çalışıyordum.

Rüyamda aniden bir meydandan geçen hayvan sürüsü gördüm. Sonra en önde içlerinde çok iri, vahşi bir domuz çıktı. Domuzu diğer hayvanlardan biri -boynuzu olan vahşi bir hayvan, belki de bir öküz-yakalamaya çalıştı. Bu hayvan iri boynuzlarıyla domuza iki kez vurdu ve düşürdü. Sonra domuzun kaçmasına meydan vermeden derisini ve etini sıyırmaya başladı. Kanlı bir sahne diye kafamı çevirdim ve o yerden uzaklaştım. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir