Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Domuz Gribi Görmek

Rüyada domuz gribi görmek neye çıkar?

Dün gece rüyamda domuz gribi olan biri bir mahallede herhangi bir evde oluyor. Ben annem ve kardeşim o sokaktan geçmek için mont, yüz maskesi, eldiven, ayakkabı, koruyucu vb şeyler giyiyoruz. O sırada bir haber muhabiri kız bize niçin bu sokaktan bu şekilde geçtiğimizi soruyor, bizde “bir evde domuz gribi olduğunu, her yerde onun mikrobu olduğunu” söylüyoruz.

Muhabir koşarak “sokağın sonuna geçelim” diyor, hızlıca koşuyoruz ama en hızları benim. Koşup geliyorum oradan oraya (hızlı). Sonra ben muhabire “neden sende bizim giyinmedin? hasta olursun” diyorum, oda alay ediyor “olmam inşallah” gibi alay ediyor.

Ne olur söyleyin rüyada domuz gribine yakalanmış birini görmek ne anlama geliyor? Yaş=12, Medeni halim=bekar, Ruh hali =şaşkın ve meraklı.

Rüyada domuz gribi görmek yorumu

Rüyada domuz gribi görmek rüyadaki gelişmelere göre iki anlama yorulabilir: Rüyada domuz gribi olmuş birini görmek rüyayı gören insanın kendisi hakkında bir şeyleri saklamak istediğini yada bunun üzerini örtmeye, görmezlikten gelmeye çalıştığını gösterir. Domuz gribi olduğunu görmek sorunları yok sayarak onlardan kurtulmanın mümkün olmadığını hatırlatır ve o sorunların büyüyerek ileride başına büyük bir bela açacağını belirtir.

Rüyada muhabir görmek reel yaşamda birisinin rüyayı gören kişiyi etkilemek ve kendi istekleri doğrultusunda hareket etmesini sağlamak istediğini gösterir. Rüyada kendisiyle röportaj yapıldığını görmek başkaları tarafından hakkınızdaki düşünceleri, yargılanma duygularını, insanları sizi nasıl gördüğünü merak ettiğinizi ifade eder. Rüyada kendisiyle alay edildiğini görmek gerçek yaşamınızda kimi hareketler veya davranışlarınızın çevreniz tarafından yadırgandığını veya anlaşılamadığını ya da yanlış anlaşıldığını  ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir