Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Domuz Sesi Duymak

Rüyada domuz sesi neye işaret eder?

Rüyamda eskiden kaldığım odada temizlik yapmışım, tam odadan çıkacağım bir domuz sesi duydum. bu ses nereden geliyor diye bakındım bir yandan da korktum, kapının eşiğine çıktım. Derken küçük bir hayvandır diye tahmin ediyordum ama orta büyüklükteydi. Domuzun önünden fare koştu ardından domuz onu yakaladı. Bende kışt filan dedim. Domuz fareyi ağzına almış yerken dışarı bahçeye çıktı gitti. 25, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyada domuz sesi duymak tabiri

Rüyada temizlik yapmak, Rüyada temizlik yaptığını görmek, hayatınızdan negatif şeyleri atacağınızı ve önemli problemlerinizin üstesinden geleceğinizi işaret eder.

Rüyada domuz sesi duymakRüyada duyduğunuz domuz sesi aslında gerçek hayatta kötü laf duymak manası taşır ve kötü kalpli bazı kişilerin arada laf taşıması yüzünden çok sevdiğiniz biriyle bir kırgınlık yaşamaya işaret ederken, yaşanan olayan araştırılması sonucu bunu yapanın bulunup, durumun düzeltileceğini ve gerçeğin açığa çıkacağını simgeler. Rüyada domuz görmek Müslümanlar için en hayırsız rüyalardan biridir ve genellikle düşman ya da haram ile tabir edilir. Bu rüya doğu toplumlarında uğursuzluk demektir. Rüyada domuz görmek uğursuzluk getirir denilmektedir. İster yaban domuzu ister evcil domuz, hangisi olursa olsun rüyada görmek uğursuzdur.

Rüyada bir domuzun başka bir hayvana saldırdığını görmek bir aldatma simgesidir, iş arkadaşı birinin hakkını yiyeceğine yada gayri ahlaki yollardan bir gelir elde etmeye yorulur. Bu rüya aynı zamanda elde edilen haksız kazanca, haram mal veya mülk elde etmeye, boş iş ile meşgul olmaya yada kendine faydasız bir amelden uzaklaşmamaya yorulur.

Rüyada domuzun fare, yılan gibi bir hayvanı yediğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda bilerek günah işlediğine rivayet edilir. Bu rüya hiç korku taşımadan ve kimseden çekinmeksizin bir takım hatalı işler peşinde koştuğunu ve bu sebeple ileride bir çok sıkıntı çekebileceğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir