Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Domuz Sürüsü Görmek

Rüyada domuz sürüsü görmek neye çıkar?

Önceki akşam rüyamda kirli su ve domuz sürüsü gördüm, hava karanlıktı, ormanlıktı. Bu akşam da rüyamda sınıfa bel aşağı çıplak girdim ama kimse bana bakmıyordu, utanmıyordum, sonra bir arkadaşım bana giyecek bir şey verdi, açık yerimi örttüm, bir de konuşmadığım biriyle konuşuyordum.

Rüyada domuz sürüsü görmek yorumu

Hande merhaba, cevabıma Allah bu rüyayı hayırlara çıkarsın dileğiyle başlamak istiyorum. Son yıllarda karşılaştığım, okuduğum veya cevapladığın on binlerce rüya içerisinde bu kadar olumsuz, negatif ögenin bir arada olduğu bir rüya ile karşılaşmak beni dehşete düşürdü.

Rüyada kirli su görmek rüya sahibinin iç dünyasında çok kötü bir dönem geçirdiğini, hayatın güzelliklerini yaşayamadığını, çevresindeki negatif duygu ve olumsuz düşüncelerin onu etkisi içine aldığını, berbat bir ruh haline sahip olduğunu simgeler. Suyun kirli olması aynı zamanda kişinin iç dünyasını temizlemek için kendine biraz zaman ayırması, kötü duygulardan kurtulmak için bir şeyler yapması ve iç huzura kavuşmak için manevi zenginliğe önem vermesi gerektiğini ifade eder.

Rüyada domuz sürüsü görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı çevrede yalan, dolan, haram, hıyanet duygularının yoğun olarak yaşandığını ve bu çevrenin üzerinde dolaşan uğursuzluğun onlara büyük bir zarar açacağını temsil eder.

Rüyada çıplak olduğunu görmek rüyayı görenin örtbas etmek ya da unutmak istediği bir şey olduğunu işaret ederken, çıplaklığından utanmamak kişinin rezil olup, dile düşeceği bir şey yaptığını ya da dikkatli olmazsa böyle bir şey yapacağını simgeler. Arkadaşının sana giyecek bir şey vermesi ve o giyecek ile çıplak yerini örtmüş olman gerçek hayatta birinin senin zor bir duruma düşmekten kurtaracağını ifade etmektedir. Konuşmadığın biriyle konuştuğunu görmek ise aslında senin gerçek hayatında istemediğin bir şeyi yapmak zorunda kaldığını ifade etmektedir. Lütfen düşüncelerinizi ekler misiniz?

“Rüyada Domuz Sürüsü Görmek” için 3 yanıt

Rüyada beyaz at görmek
Rüyamda evimin arka bahçesindeyim, yanımdaki arkadaşım bana karşıdaki tepeyi işaret edip “beyaz domuz var şurada” diyor, bende başımı cevirip o tarafa bakıyorum. Net göremiyorum baktığımda sonra o beyaz şey ağacın arkasına geçiyor, diğer taraftan çıkınca ben diyorum ki “o domuz değil beyaz at“. Sonra o beyaz at o kadar hızlı yanıma koşuyor ki ben korkuyorum. Evime kaçıyorum oda kovalıyor beni, son anda evime giriyorum, sonra kapının camından bakıyorum beyaz at tam evimin önünde duruyor. Bu rüyayı yorumlar mısınız?

Değerli arkadaşım, gördüğüm kadarıyla sende müthiş bir yabancı hayranlığı var, kullanıcı adından, mail adresinden ve gönderdiğin mesajda sürekli v yerine w kullanmandan bu görülüyor. Ancak bu hayranlığına karşılık daha henüz Türkçe’yi bilmiyorsun, imla hatalarını düzeltmek için yoruma ayırdığım vakitten fazlasını harcadım. Kendi dilini bilmeyen biri hiç şeyi başaramaz. Domuz konusunda beyaz domuz sayfasını inceleyebilirsin. Beyaz at konusunda rüyada at görmek sayfasını inceleyebilirsin.

Çok küçükken bizim yapılmakta olan evimizde daha insaahat halinde olduğunu gördüm ve evimizin çevresinde bir sürü domuz sürüleri vardı beni köşeye sıkıştılar. Onu hatırlıyorum ama ben bir şekilde onlardan kurtuluyorum bunun anlamı nedir ya hep aklımda o rüyayı unutamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir