Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Don Görmek

Rüyada don görmek neye işarettir?

Rüyada don görmekRüyamda hamile olduğumu ve suda doğum yaptığımı gördüm yanımda sevgilim vardı ama onunla evliydik rüyamda. Kordon kesildi ve bebek suya düştü, bebeği sudan ben çıkardım. Beni doğurtan kadına verdim ve bir daha göremedim. Doğum sırasında dikkatimi çeken üzerimde bir paçalı don giymiştim ki gerçek hayatımda ben hiç böyle don giymedim, ailemde giyen de olmadı hiç.

Sonra bebeği sorduğumda “teyzenler götürdü” dediler, teyzemlere gittim, bana “başın sağ olsun” dediler, bebek ölmüştü. Sevgilim bebeği istememişti, bu durum onu mutlu etmişti. Bu rüya beni çok etkiledi ne anlama geliyor acaba ?

Rüyada don görmek yorumu

Serap merhaba, rüyanda sevgilin ile evlenmiş olduğunu görmen gerçek hayatında uyum, sadakat, gelişim konularında güzel olaylar yaşayacağını temsil ederken bu güzelliklerin devam etmesi için önemsiz konulara takılmamak gerektiğini hatırlatmaktadır. Suda doğum yapmak, Suda doğum yaptığını görmek, ise hayata olumlu, pozitif baktığınız bir yaşam dönemini işaret eder. İşin gerçeği bazı anneler bebeklerini suda, havuzda dünyaya getirirler. Çünkü suyun ortamı ile bebeğin içinde bulunduğu anne karnı aynıdır. İşte bu yüzden bebeğin suda dünyaya gelmesi, su ile anne karnı arasındaki ortam benzerliğinden dolayı bu bebek sağlığı için daha olumludur.

Rüyada don görmek rüyayı gören kişinin bir nedenle kendine saygısını kaybettiğini, bir sırrının açığa çıkacağı korkusu yaşadığını, utanç duygusu taşıdığını veya bir konuda kendini yetersiz gördüğü anlamlarını simgeler. Rüyanızda ilginç bir şekilde paçalı don giydiğini görmek ise evlilik konusunda çok şaşıracağınız gelişmeler yaşayacağınıza işaret olabilir ancak rüyanın sonda bebeğin ölmesi ve diğer durumlar başta sizi sevindirecek olayların hemen bitip sevincinin kursağında kalacağını ifade etmektedir.

Rüyada don hakkında diğer tabirler

Rüyada don giymek kişinin gizli alışkanlıklarını ifade eder. Bu alışkanlıkların ona zarar verebileceğine yorumlanır. Bazı tabirciler don giydiğini görmek bekarlar için evlilik yapmaya işarettir demektedir. Don çıkarmak kişinin bir sırrının açığa çıkmasına ve bu yüzden üzüleceğine yorulur. Donunu çıkardığını görmek bazende eşinden ayrılmaya, boşanmaya yorumlanır.

Donuna işemek hamile kalmaya veya bir hamilelik haberi alıp sevinmeye işarettir. Rüyada boklu don görmek ya da donuna sıçmak çok para kazanmaya ancak bu paraya sahip olamayıp elden kaçırmaya delalet eder. Kirli don veya yırtık don giymek cinsel yaşamla ilgili rahatsızlığı ifade eder.

Don asmak ya da bir yere asılmış don görmek bir süredir hayal edilen yolculuğa çıkmaya işarettir. Donunu ters giymek kötü bir şey yapmak ve sonunda mahcup olmak işaretidir. Başka birinin donunu görmek utanç ve açıklanamaz bir duruma delalettir.Rüyada don lastiği görmek saat, zaman, tutum, zamanın geçmesi anlamlarını simgeler. Uçkur takmak, uçkur bağlamak hayatınızda denge duygusunun eksik olduğunu ifade eder.

“Rüyada Don Görmek” için bir yanıt

Geçen gece rüyamda bir tanıdığımın ihtiyacım üzerine külotunu çıkarıp bana verdiğini ve benimde giydiğimi gördüm ama giyerken iç çamaşırının temiz olmadığını ve kötü koktuğunu hissettim. Pek anlam veremedim, yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir